Збірна України зазнала поразки на старті чемпіонату Європи U-20

Наші волейболісти у трьох партіях поступилися одноліткам із Франції

431
0
СEV

Сьогодні у сербському місті Врнячка Баня розпочалися ігри групи 1 фінального етапу чемпіонату Європи з волейболу серед юнаків вікової категорії до 20 років. У своєму першому матчі на цьому турнірі збірна України зустрічалася із командою Франції.

Більшість ігрового часу стартової партії підопічні Володимира Романцова лідирували в рахунку, причому їхня перевага досягала трьох очок. Але після того, як цифри на табло показали 19:16 на користь українців, французи зуміли виграти п'ять розіграшів поспіль і перевернули ситуацію на свій бік 19:21. Цей момент став ключовим, і наша команда зрештою поступилася 21:25.

У другому сеті наснажені вдалою кінцівкою першої партії волейболісти Франції заграли сильніше і відразу пішли у відрив. До середини цього відрізку матчу він вже складав п'ять очок 7:12, а далі ще більше – 11:20. Врятувати партію вже було неможливо – 16:25.

На жаль, але й третій сет пройшов за переваги наших суперників. Рахунок партії той самий 16:25 і всього матчу 0:3.

Збірна України розпочала поєдинок у такому складі: Руслан Черватюк (набрав 8 очок), Денис Дегтяр (2), Євген Бойко (2), Андрій Челеняк (3), Максим Тонконог (5), Едуард Штерик (7), Микола Джуль (ліберо). На заміну виходили Ярослав Горобець (2), Олександр Бойко (1), Денис Самсонов (0), Максим Свиридов (0).

В інших матчах цієї групи у вівторок збірна Туреччини перемогла Польщу 3:1, з таким же рахунком Фінляндія обіграла Австрію, а Сербія завдала поразки Латвії.

1:3 (25:22, 16:25, 1825, 16:25)

Щодо групи 2, то тут ігри у грецькому місті Арта розпочалися напередодні, тому команди вже встигли зіграти по два матчі. Звернемо увагу на деякі несподівані результати. Так, Італія програла Ізраїлю 0:3, а Словенія також у трьох партіях поступилася Болгарії.