Олег Саленко – про другу зустріч команд

888
0
Twitter. Олег Саленко

Колишній нападник київського «Динамо» Олег Саленко розповів, чого чекає від матчу-відповіді раунду плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів 2024/2025 проти австрійського «РБ Зальцбург».

– Як почати гру в Австрії проти «Зальцбурга»? Негативну різницю в два голи треба якось ліквідувати...

– 10-15 перших хвилин на полі розгорнеться битва за контроль над м’ячем. І динамівцям важливо її не програти. Важливо також не розкриватися занадто на старті поєдинку, однак, настирливо шукати дірку в обороні «Зальцбурга».

Сподіваюсь побачити на полі Бражка – здорового, а не такого, який вийшов проти австрійців у Любліні… Вважаю, що його дальні удари стануть у пригоді «Динамо». Бражко вміє бити здалеку – один такий влучний постріл, і все може змінитися. Віра в загальний успіх «Динамо», звичайно, є, бо «Зальцбург» – це ж не «Барселона». Цікаво, що футболісти австрійської команди після першого поєдинку тільки й роблять, що розповідають, яке «Динамо» слабке… Буде непогано, якщо вони в це справді вірять і, таким чином, розслабляться, – розповів Саленко.

Раніше Олег Саленко зізнався, що австрійці його здивували в першій грі.

(6)

«Так не можна!» Сабо розповів, що Шовковський має зробити з Ярмоленком
Футбол | 27 серпня 2024, 09:11 4

Колишній головний тренер «Динамо» вважає, що Андрій не здатен грати з перших хвилин