5

«Нуль балів, ганебно...» В Англії оцінили гру Мудрика в матчі АПЛ з Вулвз

Михайло зіграв перший матч у старті в новому сезоні АПЛ

Getty Images/Global Images Ukraine. Михайло Мудрик

25 серпня лондонський «Челсі» в матчі 2-го туру Англійської Прем'єр-ліги зіграв на виїзді з «Вулвергемптоном» і здобув велику перемогу з рахунком 6:2. Український півзахисник «пенсіонерів» Михайло Мудрик почав матч проти «вовків» у стартовому складі своєї команди, а в перерві був замінений на Нету.

Відомий британський портал Goal оцінив гру українця в цьому матчі. Михайло розчарував спеціалістів порталу, які поставили йому нуль балів з десяти.

«Мудрика замінили у перерві після ганебної та неефективної гри. Українець не завдав жодного удару, не створив жодного моменту, торкнувшись м'яча лиш 13 разів. Важко уявити, що «Челсі» збирається робити з цим гравцем, за якого заплатили 62 мільйони фунтів. Ці гроші вже не відіб'єш, він недостатньо хороший, щоб грати», – йдеться у статті Goal.