|
1509
2

Повернення Циганкова, Довбик без моментів та провал Мудрика

Блогер Sport.ua Сергій Тищенко розповідає, як українці проявили себе у провідних чемпіонатах

На вихідних відбувся тур у провідних чемпіонатах Європи. Підбиваємо підсумки для наших співвітчизників із топ-ліг.

Провал Мудрика

«Челсі» в гостях розгромив «Вулверхемптон» – 6:2.

Хет-трик зробив форвард «синіх» Ноні Мадуеке. Коул Палмер записав на свій рахунок 3 асисти.

Михайло Мудрик вперше в сезоні вийшов в основі «Челсі» в АПЛ та провів на полі перший тайм. Український вінгер не може записати собі матч в актив. Михайло провалив перший тайм та був замінений. 6 втрат м'яча, із 8 передач 5 були неточними. Жодного заробленого фолу, удару по воротах суперника. Декілька разів намагався просувати м'яч на дриблінгу, але загалом був непомітним та справедливо замінений у перерві.

У турнірній таблиці «Челсі» займає 8-му сходинку.

Getty Images/Global Images Ukraine. Михайло Мудрик (№ 10)

Розгром команди Миколенка

«Евертон» в Лондоні розгромно поступився «Тоттенхему» – 0:4

«Шпори» відвантажили у ворота «ірисок» по 2 голи у кожному з таймів.

Віталій Миколенко провів на полі весь матч. Жодної провини у пропущених м'ячах українського захисника немає. Центр захисту «Евертона» нагадував прохідний двір. На своєму фланзі Миколенко не допускав провалів. Зіграв надійно. Намагався підключатися до атакувальних дій, але неефективно.

«Евертон» зазнав двох розгромних поразок у двох турах АПЛ та посідає останнє місце в турнірній таблиці.

Гольова помилка Забарного

«Борнмут» зіграв вдома унічию із «Ньюкаслом» – 1:1.

«Вишні» відкрили рахунок наприкінці першого тайму. «Сороки» змогли відігратися наприкінці гри.

Ілля Забарний провів весь матч. Український захисник був надійним в обороні, багато працював із м'ячем. Але у пропущеному голі є його пряма помилка. Забарний не зміг перехопити навісну передачу Харві Барнса. Український оборонець обрав неправильну позицію. М'яч просто перелетів Забарного. На дальній стійці Ентоні Гордон переправив м'яч у ворота господарів.

«Борнмут» займає 14-те місце в АПЛ, маючи у своєму активі дві нічиї.

Повернення Циганкова

Getty Images/Global Images Ukraine. Віктор Циганков (праворуч)

«Жирона» у Мадриді поступилася «Атлетіко» – 0:3.

«Матрацники» забили вперше під завісу першого тайму, відразу після перерви забили другий, а в доданий до матчу час довели справу до розгрому.

Віктор Циганков вперше у сезоні потрапив до складу «Жирони». Циганков вийшов у старті та відіграв 67 хвилин.

У першому таймі український вінгер був зовсім непомітним на полі. Циганков доволі ефективно працював на оборону команди. На правому фланзі захисту каталонці мали не так багато проблем. Єдина помарка, коли Ліно на замаху прибрав українця, але удар у бразильця не ніс загрози воротам Пауло Гассаніги.

Після перерви мало що змінилося в діях Циганкова. Український вінгер багато працював на команду, але ефективність його дій в атаці була слабкою. У Віктора була єдина реальна нагода загострити, коли мадридці втратили м'яч біля власного штрафного майданчика, але передача Циганкова вийшла невдалою та небезпеки біля воріт Яна Облака не було.

Загалом, було видно, що Циганков ще не готовий фізично до сезону. Український легіонер пропустив всю підготовку до сезону. Тому потрібен час, щоб набрати ігрові та фізичні кондиції.

«Жирона» набрала 1 очко у 2-х турах Ла Ліги та займає 18-те місце в турнірній таблиці.

Довбик не забиває у другому матчі поспіль

«Рома» вдома поступилася «Емполі» – 1:2.

Гості вийшли вперед на останній хвилині першого тайму. На початку другої половини гри реалізували пенальті. «Вовки» відповіли голом за 10 хвилин до завершення основного часу. На більше команду Даніеле Де Россі не вистачило.

Артем Довбик вийшов у стартовому складі та провів на полі весь матч. У другому матчі поспіль український нападник не зміг відзначитися за новий клуб.

У першому таймі Артем був відрізаний від півзахисту команди. Довбик мав повну опіку від захисників суперника. М'яч до нього не доходив взагалі.

На жаль, у другому таймі мало що змінилося. Довбик продовжив перебувати без м'яча під опікою оборонців гостей. Навіси в боротьбу нічого не давали. Артем загострив, коли прийняв м'яч у штрафному майданчику «Емполі» та скинув під удар Пауло Дібалі, але удар аргентинця пройшов вище воріт.

Найкращий момент в Артема був вже у доданий до матчу час, коли Довбик пробивав головою після подачі кутового. Воротар гостей без проблем зафіксував м'яч у руках після удару українського нападника. Довбик пробив у ту частину воріт, де знаходився голкіпер.

Поки у Довбика немає взаємодії із півзахистом «Роми». Український форвард залишається на голодному пайку та майже не отримує м'яч у штрафному майданчику суперника.

«Рома» перебуває на 15-му місці в Серії А, маючи у своєму активі 1 очко.

Getty Images/Global Images Ukraine. Артем Довбик

Маліновський вийшов на заміну

«Дженоа» в гостях здолав «Монцу» – 1:0.

Єдиний гол у матчі забив Андреа Пінамонті в доданий до першого тайму час.

Руслан Маліновський з'явився на 62-й хвилині гри. Український півзахисник міг записати на свій рахунок асист. Руслан пробивав із-за меж штрафного майданчика. Удар в Руслана не вийшов, але вийшла хороша передача. Мортен Торсбю опинився з м'ячем біля воріт суперника. Але норвезький півзахисник не влучив у ворота зі зручної позиції.

Наприкінці гри Маліновський отримав жовту картку.

«Дженоа» має в активі 4 очки та займає 3-тє місце в Серії А.

Зінченко в запасі

«Арсенал» у Бірмінгемі здолав «Астон Віллу» – 2:0. Олександр Зінченко провів гру на лаві запасних.

«Брентфорд» в гостях поступився «Ліверпулю» – 0:2. Єгор Ярмолюк так і не з’явився на полі.

«Реал» не мав жодних проблем із «Вальядолідом» – 3:0. Андрій Лунін спостерігав за грою із лави запасних.