Україна U-16 поступилась Словаччині в останньому матчі групового етапу ЧЄ

Зустріч завершилась з рахунком 55:70 на користь суперника

204
2
Федерація баскетболу України

Баскетбольна жіноча збірна Україна U-16 поступилась Словаччині в останньому матчі групового етапу чемпіонату Європи в Дивізіоні В.

Зустріч завершилась з рахунком 55:70 на користь суперника.

Вже в першій чверті українки поступались 10 очок, але згодом вирівняли гру і в середині другої чверті зуміли зрівняти рахунок.

До великої перерви Словаччина повернула собі комфортну перевагу, та все ж до середини третьої чверті Україна тримала своє відставання на 5-6 очках, «залишаючись у грі». Але другу половину десятихвилинки збірна України програла 5:15 і цей ривок суперниць в підсумку став вирішальним.

В останній чверті українки намагались скоротити своє відставання і навіть виграли цю чверть, але все одно програли.

Ключовим фактором стала агресія словачок при виводі м’яча нашою командою, через що українки часто втрачали м’яч, плюс Словаччина значно переважала за очками з лави запасних (37 проти 13).

Найрезультативнішими в збірній України стали Домініка Мурзова з 14 очками і Катерина Гаврильчик, яка записала до активу 12 очок та 9 підбирань.

Таким чином, збірна України зайняла четверте місце в групі на першому етапі і далі гратиме за 9-16 місця. В першому матчі плей-оф українки зустрінуться з Нідерландами. Гра відбудеться 22 серпня.

Чемпіонат Європи U-16. Жінки, Дивізіон В

Конья, Туреччина

Україна – Словаччина 55:70 (11:16, 14:18, 15:22, 15:14)

Україна: Анісімова 6, Максимчук 3 + 5 підбирань, Домініка Мурзова 14 + 5 підбирань, Петришак 7 + 6 підбирань, Гаврильчик 12 + 9 підбирань – старт; Даліла Мурзова 9, Космач 3, Подоляко 1, Коломієць 0, Позняковська 0, Оніщенко 0, Жданова 0