Екс-тренер Вереса: «Минулий сезон був цікавим, а цей обіцяє перевершити»

Микола Лапко поділився враженнями від перших турів УПЛ

150
0
ФК Карпати

Екс-тренер Вереса Микола Лапко поділився враженнями від перших турів чемпіонату України:

«Ніхто не міг передбачити такі результати в УПЛ. І не скажеш, що Кривбас був слабшим від Карпат. Скільки моментів мали криворіжці в першому таймі! Забий хоч один гол – і матч міг піти по-іншому сценарію.

А тут 3:0, і для тих, хто не бачив гру, зрозуміло, що Карпати були на голову сильнішими. Оболонь мала б дати бій, а отримала чотири сухі голи від Руха на своєму полі.

Підозрюю, що через декілька турів Динамо з Шахтарем таки очолять турнір. Але всі команди, які йтимуть слідом і претендують на зону єврокубків, втрачатимуть очки. А коли команди втрачають очки, чемпіонат стає цікавим. Минулий сезон був дуже інтригуючим, а цей обіцяє перевершити його».

(1)

Відома заявка Динамо на матч ЛЧ з Зальцбургом. Дозаявлено новачка
Футбол | 19 серпня 2024, 11:36 18

Валентин Рубчинський матиме шанс дебютувати за киян

Все погано? Стала відома оцінка Довбіка за дебютний матч за Рому у Серії А
Футбол | 19 серпня 2024, 01:52 2

Артем відіграв 90 хвилин за римлян у нічийному поєдинку 1-го туру проти Кальярі (0:0)