1

Анчелотті оцінив нічию Реала з Мальоркою. Що італійцю не сподобалося?

Наставник мадридців – про стартову гру в Ла Лізі

Getty Images/Global Images Ukraine. Карло Анчелотти

Головний тренер мадридського «Реала» Карло Анчелотті поділився емоціями від нічийного результату матчу 1-го туру чемпіонату Іспанії з «Мальоркою» (1:1).

«Ми добре почали гру, повели в рахунку і могли забити другий гол. У другому таймі нам не вистачало балансу. Через це ми могли програти. Це був не найвдаліший матч. Ми дуже багато атакуємо, і баланс в обороні дуже важливий.

Сьогодні я незадоволений. Думаю, ми могли зіграти набагато краще. Не хочу шукати будь-які виправдання. Ми повинні були зробити більше і краще налаштуватися», – розповів Анчелотті Marca.

Як відомо, у матчі з «Мальоркою» у складі «галактікос» гол забив нападник Родріго (13-та хвилина). У господарів відзначився форвард Ведат Мурікі (53-тя хвилина).