Тренер Роми розповів, що завадило Довбику забити за Рому в дебютному матчі

Даніеле де Россі – про гру Артема в поєдинку в «Кальярі»

3938
0
ФК Рома Рим. Артем Довбик

У неділю, 18 серпня, відбувся матч 1-го туру нового сезону Серії А між командами «Кальярі» та «Рома». Гра завершилася внічию 0:0.

Український нападник «вовків» Артем Довбик вийшов на поле у стартовому складі своєї команди і був замінений на 90-й хвилині. Поле він залишив без результативних дії, хоча в одному моменті м'яч після його удару припав у поперечину.

«Так, це була нелегка гра для нього, тому що ми грали так багато довгих передач у першому таймі, і ми робили це не звідти, звідки хотіли. М'які, високі передачі було важко оцінити через вітер і тиск з боку захисників», – оцінив дії Довбика в грі проти «Кальярі» наставник «Роми» Даніеле де Россі.

Як відомо, «Рома» купила Артема Довбика цього літа, заплативши за нього іспанській «Жироні» 30,5+6 млн євро.