Не Свьонтек. Стала відома перша фіналістка супертурніру в Цинциннаті

Іга поступилася Аріні у двох сетах у півфінальному протистоянні

5212
8
Getty Images/Global Images Ukraine. Іга Свьонтек

18 серпня відбувся півфінальний матч на хардовому турнірі WTA 1000 у Цинциннаті (США).

Перша ракетка світу Іга Свьонтек (Польща) несподівано програла 3-й сіяній Аріні Соболенко у двох сетах за 1 годину та 25 хвилин.

WTA 1000 Цинциннаті. Хард. 1/2 фіналу

Іга Свьонтек (Польща) [1] – Аріна Соболенко [3] – 3:6, 3:6

У другій партії Іга відіграла у сумі 9 матчболів і була близька до камбеку з 1:5, але не зуміла довести розпочате до кінця.

Це була 12-та зустріч суперниць. На рахунку Свьонтек 8 перемог у очних протистояннях, у Соболенко – 4.

У фіналі престижних змагань на кортах США Соболенко зіграє проти переможниці матчу Джессіка Пегула – Паула Бадоса.

Цікаво, що минулого року і Свьонтек, і Соболенко вилетіли з турніру в Цинциннаті на стадії 1/2 фіналу. Тоді титул здобула Коко Гофф.