Збірна України поступилася команді Румунії

287
0
Telegram (ФГУ)

Збірна України U-18 програла команді Румунії у матчі сітки за 21-24 місця на юніорському Євро-2024 з гандболу, що проходить у Чорногорії.

У першому таймі точилася рівна гра, ініціатива переходила від однієї команди до іншої та на перерву лідерами пішла збірна Румунії, яка вигравала з різницею в один м'яч. Наприкінці першої десятихвилинки другої половини зустрічі румуни провели серію з чотирьох м'ячів поспіль і одразу – ще одну, вже з трьох точних кидків поспіль. Якийсь час збірна України відставала на десять м'ячів, але фінальна сирена зафіксувала перемогу румунів із різницею +6, яка стала сьомою поспіль поразкою українців на турнірі. Лідеру атак збірної України Вадиму Оскілку двох точних кидків забракло до десяти.

У матчі сітки за 5-8 місця збірна Норвегії розгромно програла команді Німеччини з різницею -14, а у сітці за 13-16 місця команда Хорватії мінімально обіграла Фарерські Острови, чий лідер атак Рунар Хаммер закинув 12 м'ячів із 17 кидків.