Партизан Белград програв Лугано у матчевому протистоянні Q3 ЛЄ 2024/25

1248
0
ФК Лугано

15 серпня відбувся матч-відповідь третього раунду кваліфікації Ліги Європи 2024/25 між командами Лугано (Швейцарія) та Партизан Блеград (Сербія) [перший матч – 1:0].

Поєдинок відбувся на стадіоні Стокхорн Арена у Туні. Основний час гри завершився з рахунком 2:1 на користь сербів, а в овертаймах єдиний м'яч оформив Мохамед Белхаді та вирвав перемогу для свого колективу у матчевому протистоянні.

Цікаво, що Партизан грав у більшості з 88-ї хвилини після вилучення Альбіана Хайдарі, проте все одно поступився.

Партизан у Q2 Ліги чемпіонів зустрівся з Динамо Київ та відлетів 2:6, 0:3. Саме тому Партизан виступив у Q3 ЛЄ, а тепер вирушить до Q4 Ліги конференцій, де зустрінеться з Гентом із Бельгії.

Лугано у вирішальному поєдинку до другого за силою єврокубку проведе зустрічі з турецьким Бешикташем.

Футбол | 15 серпня 2024, 14:36 37

Українець хотів залишити «Реал», щоб стати основним кіпером в іншому топ-клубі, але…

Відомий грецький клуб із екс-динамівцем сенсаційно вилетів із єврокубка
Футбол | 16 серпня 2024, 04:56 0

АЕК обіграв Ноа Єреван у матчі-відповіді, але поступився за сумою двох зустрічей 2:3 у ЛК