Воротар Кривбаса: «Ми провели два матчі проти гарного суперника»
Андрій Кліщук прокоментував поразку у кваліфікації Ліги Європи від Вікторії Плзень
![Воротар Кривбаса: «Ми провели два матчі проти гарного суперника»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/96/orig_699312.jpg)
Голкіпер «Кривбаса» Андрій Кліщук прокоментував поразку у кваліфікації Ліги Європи від «Вікторії Плзень» 1:3 за сумою двох матчів:
– Андрію, як прокоментуєш поєдинок?
– По–перше, хочу сказати, що я пишаюсь своєю командою. Ми провели два матчі проти хорошого суперника на дуже високому рівні. Можна віднести до пасиву тільки перші 20 хвилин другого тайму в Кошице. Вважаю, ми виглядали краще та повинні були проходити «Вікторію», якби реалізували всі свої моменти.
– Чи відчувала команда сьогодні тиск з боку чеських уболівальників?
– Дуже класно грати за такої підтримки. Хоч це і були фани суперника, але ми сумували за такою атмосферою. Тому вболівальники нам зовсім не заважали, а навпаки.
– Як можеш прокоментувати момент з пропущеним голом?
– Думаю, це награна комбінація «Вікторії». Вони і в першому таймі частенько виконували подачі на дальню стійку, але ми намагались не давати їм це робити. На жаль, один раз така подача таки пройшла.
– В чому основна причина поразки?
– Певно, реалізація моментів. Були хороші шанси, аби забити, в першому таймі, але ми не могли як слід розпорядитись мʼячем. Маємо, що маємо. Якщо ми додамо в цьому компоненті, то зможемо перегравати таких суперників, як «Вікторія».
– Чи встигає «Кривбас» відновлюватись ментально між матчами УПЛ та єврокубків?
– Так, в цьому плані все добре. Увесь минулий рік ми працювали заради того, аби в наступному сезоні у нас було багато ігор: УПЛ і єврокубки. Ми тільки раді, що знаходимось в такому насиченому графіку. Зараз вже всі думки про «Верес». Треба реабілітовуватись, адже у Львові команда зазнала болючої поразки. У Рівному треба зіграти з позиції сили та перемогти.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Де дивитись онлайн матч кваліфікації Ліги Європи Вікторія – Кривбас](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/95/middle_699019.jpg)
![Де дивитись онлайн матч кваліфікації Ліги Європи Вікторія – Кривбас](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/95/small_699019.jpg)
15 серпня о 20:00 пройде матч-відповідь 3-го раунду кваліфікації Ліги Європи
![Вацко назвав гравця Динамо, якому потрібно піти з клубу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/96/middle_699237.jpg)
![Вацко назвав гравця Динамо, якому потрібно піти з клубу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/96/small_699237.jpg)
Фахівець упевнений, що Руслану Нещерету потрібно рухатися в іншому напрямку
![Українського біатлоніста дискваліфіковано на чотири роки за допінг](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/96/slider_699264.jpg)
![ВЕРНИДУБ: «Ми граємо у Словаччині, потім автобусом повертаємось до України»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/96/slider_699314.jpg)
![ВЕРНИДУБ: «Ми граємо у Словаччині, потім автобусом повертаємось до України»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/96/small_699314.jpg)
![Драма у Лізі конференцій. 3 червоні та переможний гол на 90+18 хвилині](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/96/slider_699302.jpg)