Де ЛІГТ: «Я прагну зробити свій внесок у новий розділ історії Ман Юнайтед»
Новачок «Манчестер Юнайтед» висловив амбітні плани щодо нового сезону
![Де ЛІГТ: «Я прагну зробити свій внесок у новий розділ історії Ман Юнайтед»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/96/orig_699309.jpg)
Новачок «Манчестер Юнайтед» Маттейс де Лігт висловив амбітні плани щодо нового сезону:
«Я сподіваюся, що разом з іншими новачками цього трансферного вікна ми зможемо увійти в історію «Манчестер Юнайтед» і повернути клуб на заслужене місце – на вершину футбольного Олімпу.
У складі чимало видатних гравців. Хоча команда давно не завойовувала чемпіонський титул, вона виграла Кубок Англії та Кубок ліги. Це доводить, що у них є переможний дух, і я вірю, що ми зможемо створити колектив, здатний боротися за всі трофеї.
Можливість виступати за такий легендарний клуб і допомагати йому завойовувати титули – це неймовірно. Я прагну зробити свій внесок у нову главу історії «Манчестер Юнайтед».
У сезоні 2023/24 Маттейс де Лігт провів 30 матчів у всіх турнірах, відзначившись 2 забитими м'ячами та 1 гольовою передачею.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Екстренер Кривбасу зробив категоричну заяву щодо шансів клубу із Вікторією](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/96/middle_699211.jpg)
![Екстренер Кривбасу зробив категоричну заяву щодо шансів клубу із Вікторією](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/96/small_699211.jpg)
Юрій Максимов вірить в підсумковий успіх українців
![З ким зіграє Мудрик? Став відомий перший суперник Челсі у єврокубку](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/96/middle_699321.jpg)
![З ким зіграє Мудрик? Став відомий перший суперник Челсі у єврокубку](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/96/small_699321.jpg)
Лондонський клуб у Q4 Ліги конференцій 2024/25 зіграє проти Серветта
![Воробей назвав гравця, який би значно посилив Динамо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/96/slider_699240.jpg)
![Вікторія – Кривбас – 1:0. Не виходило нічого. Відео голів та огляд](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/96/slider_699269.jpg)
![Тепер усі сили – на Бетіс. Кривбас програв другий матч Вікторії Пльзень](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/96/slider_699278.jpg)