Динамо відновило роботу клубного сайту після DDoS атаки
Сайт віце-чемпіонів України був недоступний кілька годин
![Динамо відновило роботу клубного сайту після DDoS атаки](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/96/orig_699301.jpg)
Офіційний сайт клубу «Динамо» Київ зазнав масової DDoS атаки та був недоступний певний проміжок часу.
Як повідомляє прес-служба клубу, це цілеспрямована та агресивна атака на ресурс, яка має усі ознаки замовної. Атака здійснювалася з піковою частотою 164 мільйона запитів у секунду.
Спеціалісти працювали над розв'язання цієї проблеми, але це зайняло певний час. За кілька годин робота сайту була відновлена. В клубі подякували фанатам за розуміння.
Усі новини з життя клубу також можна дізнаватися на сторінках ФК «Динамо» у соціальних мережах, які функціонують без проблем, нагадала прес-служба «Динамо» Київ.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![ФОТО. Лунін відреагував на перемогу Реала в матчі за Суперкубок УЄФА](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/95/middle_699173.jpg)
![ФОТО. Лунін відреагував на перемогу Реала в матчі за Суперкубок УЄФА](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/95/small_699173.jpg)
Андрій – про тріумф «галактікос» у поєдинку з «Аталантою»
![Модрич і Карвахаль стали володарями унікального статусу в Європі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/95/middle_699171.jpg)
![Модрич і Карвахаль стали володарями унікального статусу в Європі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/95/small_699171.jpg)
Гравці «Реала» вписали свої імена в історію
![Вернидуб прокоментував виліт Кривбаса у кваліфікації Ліги Європи](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/96/slider_699287.jpg)
![Українського біатлоніста дискваліфіковано на чотири роки за допінг](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/96/slider_699264.jpg)
![ВЕРНИДУБ: «Ми граємо у Словаччині, потім автобусом повертаємось до України»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/96/slider_699314.jpg)
![ВЕРНИДУБ: «Ми граємо у Словаччині, потім автобусом повертаємось до України»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/96/small_699314.jpg)
Не активні сьогодні тут, а на динамівський сайт хотіли напасти