ФОТО. У Києві зустріли останню групу українських олімпійців
Повернулися команди з художньої гімнастики, вільної боротьби та сучасного п'ятиборства
![ФОТО. У Києві зустріли останню групу українських олімпійців](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/96/orig_699263.jpg)
14 серпня з Олімпійських ігор в Парижі до Києва повернулися представники збірних команд із художньої гімнастики, вільної боротьби та сучасного п’ятиборства, а також члени офіційної делегації.
На Центральному залізничному вокзалі їх зустрічали представники Національного олімпійського комітету України, Центрального спортивного клубу Збройних Сил України, фізкультурно-спортивного товариства «Динамо», Укрзалізниці та національних ЗМІ.
Українських спортсменів вдома вітали квітами та подарунками, висловлювали подяку за участь в Іграх. Всі взяли участь у традиційних фотосесіях з олімпійськими кільцями, на пероні, відповіли на запитання журналістів про виступ на Олімпіаді та плани на майбутнє.
В НОК України привітали наших спортсменів, тренерів та функціонерів на рідній землі та подякували за незабутні враження від Олімпійських ігор.
![ФОТО. Українських олімпійців урочисто зустріли у Києві](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/95/middle_699004.jpg)
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Літо нездійснених надій Андрія Луніна](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/96/middle_699223.jpg)
![Літо нездійснених надій Андрія Луніна](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/96/small_699223.jpg)
Українець хотів залишити «Реал», щоб стати основним кіпером в іншому топ-клубі, але…
![Реал – Аталанта – 2:0. Вальверде, Мбаппе та Суперкубок УЄФА. Відео голів](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/95/middle_699121.jpg)
![Реал – Аталанта – 2:0. Вальверде, Мбаппе та Суперкубок УЄФА. Відео голів](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/95/small_699121.jpg)
Дивіться відеоогляд матчу за Суперкубок УЄФА 2024
![ФОТО. Лунін відреагував на перемогу Реала в матчі за Суперкубок УЄФА](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/95/slider_699173.jpg)
![Ольга ХАРЛАН: «Не могла подумати, що у мене буде 6 медалей Олімпіад»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/94/slider_698967.jpg)
![Ольга ХАРЛАН: «Не могла подумати, що у мене буде 6 медалей Олімпіад»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/94/small_698967.jpg)
![Йоже Сабо оцінив суддівство у матчі-відповіді Q3 ЛЧ Рейнджерс – Динамо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/95/slider_699137.jpg)