ФОТО. Українських олімпійців урочисто зустріли у Києві
Учасників ОІ-2024 вітали оплесками, квітами та гімном олімпійців
![ФОТО. Українських олімпійців урочисто зустріли у Києві](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/95/orig_699004.jpg)
13 серпня на Центральному залізничному вокзалі Києва відбулася урочиста зустріч олімпійської збірної команди України.
Медалістів та учасників Олімпійських ігор 2024 вітали оплесками, квітами та гімном олімпійців у новому виконанні відомих співаків.
«Олімпійським експресом» повернулися українські команди з веслування на байдарках і каное, вільної боротьби, греко-римської боротьби, важкої атлетики, синхронного плавання, а також представники офіційної делегації України. До заходу долучилася й найтитулованіша спортсменка України, володар шести олімпійських нагород, багаторазова чемпіонка та призер чемпіонатів світу та Європи Ольга Харлан, яка приїхала до України кілька днів тому.
Ольга Харлан, а також срібні призери Парвіз Насібов (греко-римська боротьба), Людмила Лузан (веслування на байдарках і каное), Ірина Коляденко (вільна боротьба) та бронзовий призер з греко-римської боротьби Жан Беленюк продемонстрували присутнім свої олімпійські нагороди та залишили автографи на листівках, плакатах, прапорах.
Квіти від НОК України, різних спортивних клубів, рідних та друзів додали барв до цього свята. НОК України подарував усім спортсменам, які приїхали до України, символічний подарунок з колекції поштового випуску «Олімпійська команда України 2024», який напередодні Олімпіади-2024 випустила друком Укрпошта за підтримки НОК України. Такі подарунки отримають усі спортсмени, які представляли Україну на Олімпійських іграх у Парижі.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Циганков розлютився на Жирону. Відома причина гніву футболіста](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/94/middle_698927.jpg)
![Циганков розлютився на Жирону. Відома причина гніву футболіста](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/94/small_698927.jpg)
Український вінгер здивований, що клуб самовільно відхилив всі пропозиції щодо його трансферу
![Шалена перестрілка. Клуб УПЛ сенсаційно вилетів з Кубка України](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/94/middle_698911.jpg)
![Шалена перестрілка. Клуб УПЛ сенсаційно вилетів з Кубка України](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/94/small_698911.jpg)
«Кудрівка» обіграла «Лівий Берег» з рахунком 3:2
![Прикордонники Волині зустріли українців-призерів ОІ-2024. Відома причина](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/94/slider_698875.jpg)
![Прикордонники Волині зустріли українців-призерів ОІ-2024. Відома причина](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/94/small_698875.jpg)
![ОФІЦІЙНО. Турецький клуб підписав захисника олімпійської збірної України](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/94/slider_698981.jpg)
![Беленюк розповів, чому не потиснув руку Гутцайту на зустрічі олімпійців](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/94/slider_698936.jpg)
![Беленюк розповів, чому не потиснув руку Гутцайту на зустрічі олімпійців](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/94/small_698936.jpg)