ФОТО. Срна відреагував на перемогу Динамо в матчі проти Рейнджерс
Спортивний директор «Шахтаря» привітав киян з позитивним результатом
![ФОТО. Срна відреагував на перемогу Динамо в матчі проти Рейнджерс](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/95/orig_699030.jpg)
У вівторок, 13 серпня 2024 року, відбувся матч-відповідь третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів між шотландським «Рейнджерс» та київським «Динамо». Переконливу перемогу з рахунком 2:0 здобула команда гостей.
Всі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі LIVE в Telegram Sport.ua
Зранку, на наступний день після поєдинку, на звитягу українського клубу в Instagram-stories відреагував легендарний ексфутболіст та спортивний директор донецького «Шахтаря» Даріо Срна.
В наступному раунді кваліфікації Ліги чемпіонів 2024/25 київське «Динамо» зіграє проти австрійського «РБ Зальцбург». Зустрічі відбудуться 21 та 27 серпня. В разі перемоги у двоматчевому протистоянні «біло-сині» вийдуть в основну стадію головного єврокубка.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Промоутер Ф'юрі розповів, через що Тайсон не нокаутував Усика у 8-му раунді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/94/middle_698876.jpg)
![Промоутер Ф'юрі розповів, через що Тайсон не нокаутував Усика у 8-му раунді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/94/small_698876.jpg)
Британський боксер змінив поведінку після удару в ніс
![Шевченко оцінив значення перемоги Динамо над Рейнджерс](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/95/middle_699034.jpg)
![Шевченко оцінив значення перемоги Динамо над Рейнджерс](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/95/small_699034.jpg)
Президент УАФ вважає, що позитивний результат матчу підніме моральний дух військових
![Гра в більшості та результативні заміни. Динамо обіграло Рейнджерс](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/94/slider_698984.jpg)
![Прикордонники Волині зустріли українців-призерів ОІ-2024. Відома причина](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/94/slider_698875.jpg)
![Прикордонники Волині зустріли українців-призерів ОІ-2024. Відома причина](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/94/small_698875.jpg)
![КЛЕМАН: «Це вилучення – найжахливіше суддівське рішення, яке я бачив»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/94/slider_698996.jpg)
Тільки ще раз хочу відзначити журналістів спорт.юа.
Вчора Решко був просто екс футболіст Динамо, а сьогодні Срна легендарний знову.
Як у вас так виходить?
Чим легендарний Срна і чому Решко не легендарний?