ВІДЕО. Піхальонок і Волошин нокаутували Рейнджерс наприкінці матчу

Динамо отримало перевагу в два м'ячі, забивши на 82-й та 84-й хвилинах

3447
20

13 серпня о 21:45 у Глазго проходить матч-відповідь 3-го раунду кваліфікації Ліги чемпіонів, в якому грають шотландський «Рейнджерс» та «Динамо» Київ.

Всі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі LIVE в Telegram Sport.ua

Перший матч відбувся тижнем раніше у польському місті Люблін і завершився внічию (1:1).

Динамо отримало перевагу в два м'ячі, забивши на 82-й та 84-й хвилинах.

sania
Істерика бота приносить  задоволення. Лише сама назва міста Київ викликає приступи шизи.
andre_lui
З Перемогою! Далі соляний замок
Test
"Піха" одним ударом, окупив свій трансфер двічі....  Молодчина. Шапа- ТОП, розрізні паси-це дійсно круто...
Микола Захарченко
Вітання з виходом до наступного раунду ! Таки дотиснули непоступливий Рейнджерс . Грали в більшості майже весь другий тайм , але підводила реалізація та відсутність холоднокровності в прийнятті рішень . Добре що зіграли заміни , Піхальонок вже готовий гравець основи , Буяльсьому потрібно посидіти на лавці , Ванату - сходити до церкви . Михавко набирається досвіду і може стати другим Забарним . Ще один крок і будемо в ЛЧ , але потрібно прибавляти .
DK1961
Ай как не торопятся в спорт уа выносить эту блестящую победу главной новостью... А придется!
😼
Який асист від Шапаренка👏👍
Ron Noiill
А якби в Динамо були 2 педріньйо і сундуков?  Я думаю вони б знищили  рейнджерс ще в першому таймі, як полісся.
SemenChu
Добре що перемогли. Але граючи майже цілий тайм у більшості, першого удару в рамку завдати на 80 хвилині і то дальнім ударом від центрбека, ви серйозно?
Чесно кажучи, Рейнджери були ближчими до голу весь матч. І хтозна як би воно пішло, якби вони таки забили..
А Ванат тупо перетворився в Бесєдіна, тільки бігає швидше.. Що з ним сталось?