Тренер Пробою з 2-ї ліги розповів про вихід команди до 3-го раунду кубка
Володимир Ковалюк – про переможний поєдинок проти «Куликова» та про плани
![Тренер Пробою з 2-ї ліги розповів про вихід команди до 3-го раунду кубка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/94/orig_698874.jpg)
Головний тренер городенківського клубу «Пробій» Володимир Ковалюк прокоментував вихід своїх підопічних до 3-го попереднього етапу Кубку України після перемоги по пенальті у поєдинку проти «Куликова» (2:2, пенальті 4-3):
«Минулого сезону шляхи «Пробою» та «Куликова» перетнулися в першості України серед аматорів, коли на завершальній стадії у стикових матчах більше пощастило нам.
Узяли ми гору й учора, уже в кубковому протистоянні, проте я не можу сказати, що куликівці для моїх підопічних – зручні опоненти. Знову була дуже вперта боротьба, і все вирішувалося в серії післяматчевих пенальті.
Якщо відверто, то при підготовці ми спеціально не тренували пробиття з 11-метрової позначки, аби не дати супернику додаткової інформації. Усе було на довірі: коли визначали першу п’ятірку, я запитав у хлопців, хто хоче пробивати. До речі, серед тих, хто одразу зголосився, були 19-річні Володимир Іваничук та Андрій Ріжко. І вони не підвели, як і інші одноклубники, а два гравці гостей схибили.
Здобувши путівку до третього раунду, ми зробили гарний подарунок народній команді «Пробій», яка 15 серпня відзначатиме 100-річний ювілей.
Повертаючись до кубкових баталій – хотілося, аби нашим наступним суперником був представник обласного центру, «Прикарпаття», але іванофранківці достроково зійшли з дистанції. Тепер ми не проти помірятися силами із сусідом – «Буковиною», – розповів Ковалюк.
Раніше повідомлялося, що в матчах Кубка України два клуби скористалися нововведенням ФІФА.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Колишній гендиректор Зорі отримав посаду в клубі з лнр](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/93/middle_698748.jpg)
![Колишній гендиректор Зорі отримав посаду в клубі з лнр](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/93/small_698748.jpg)
Станіслав Оганов став генеральним директором створеної окупантами «Зорі»
![Зоря очолила чемпіонську гонку. Турнірна таблиця УПЛ після 2-го туру](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/93/middle_698780.jpg)
![Зоря очолила чемпіонську гонку. Турнірна таблиця УПЛ після 2-го туру](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/93/small_698780.jpg)
Шахтар втратив очки, зазнавши несподіваної поразки від Полісся
![Ващук розповів, за рахунок чого Динамо може пройти Рейнджерс](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/94/slider_698857.jpg)
![Борнмут має намір підписати суперталанта Барселони](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/94/slider_698873.jpg)
![СК Прометей припинив існування. Емоційна заява Дубинського](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/93/slider_698786.jpg)