ВАКУЛКО: «Усі думки про Вікторію. У нас є кілька днів, щоб підготуватися»
Півзахисник «Кривбасу» поділився емоціями від програного матчу проти «Карпат»
![ВАКУЛКО: «Усі думки про Вікторію. У нас є кілька днів, щоб підготуватися»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/94/orig_698837.jpg)
Півзахисник «Кривбасу» Юрій Вакулко поділився емоціями від програного матчу проти львівських «Карпат» (0:3).
– Як прокоментуєш цю гру?
– Враження від матчу погані. Зіграли не так, як планували. Не забили свої моменти, а потім ще й пропустили двічі. Після цього вже було важко зламати їх захист. Треба рухатись далі. Попереду – багато важливих матчів, сезон тільки розпочався.
– В чому причини низької реалізації?
– Добре, що моменти є, але їх потрібно реалізовувати. У перших двох поєдинках проти «Чорноморця» та «Вікторії» – була та ж ситуація. Багато ударів, але забили всього двічі. Можливо, це прийде з досвідом. Адже у нас також вистачає молодих футболістів.
– Як будете налаштовуватись на непростий поєдинок в Чехії?
– Ця гра вже позаду, треба готуватись до наступної. Усі думки – про «Вікторію». Є декілька днів, щоб добре підготуватись. На жаль, так сьогодні склалось, це футбол. «Кривбас» не заслуговував на поразку, але, на жаль, просто не реалізували свої можливості.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Стала відома доля клубу Першої ліги після ліквідації Прометея](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/94/middle_698840.jpg)
![Стала відома доля клубу Першої ліги після ліквідації Прометея](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/94/small_698840.jpg)
Чернівецька Прометея готується до сезону в штатному режимі
![СК Прометей припинив існування. Емоційна заява Дубинського](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/93/middle_698786.jpg)
![СК Прометей припинив існування. Емоційна заява Дубинського](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/93/small_698786.jpg)
Володимир Дубинський повідомив про сенсаційне рішення
![Нерукостислий. Емоції Вернидуба можна зрозуміти, та не варто виправдовувати](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/93/slider_698730.jpg)
![Нерукостислий. Емоції Вернидуба можна зрозуміти, та не варто виправдовувати](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/93/small_698730.jpg)
![Буткевич зізнався, що сказав Срна після поразки Шахтаря від Полісся](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/93/slider_698739.jpg)
![Зоря очолила чемпіонську гонку. Турнірна таблиця УПЛ після 2-го туру](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/93/slider_698780.jpg)