Воротар Рейнджерс: «Зробили багато висновків із першого матчу проти Динамо»
Джек Батленд – про поєдинок кваліфікації Ліги чемпіонів
![Воротар Рейнджерс: «Зробили багато висновків із першого матчу проти Динамо»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/94/orig_698807.jpg)
Голкіпер «Рейнджерс» Джек Батленд поділився очікуваннями від матчу-відповіді третього раунду кваліфікації Ліги чемпіонів проти «Динамо» Київ (13 серпня, 21:45, перший матч – 1:1):
«З першого матчу з «Динамо» ми зробили багато висновків. Безумовно є те, що ми могли б підтягнути. Можливо, ми занадто багато дозволяли «Динамо», але ми розуміли, як треба діяти тактично, і не почувалися не у своїй тарілці.
Упевнений, у нас будуть можливості створити моменти біля воріт суперника, тому ми з оптимізмом дивимося на майбутній матч і з нетерпінням чекаємо його. Звичайно ж, ми хочемо перемогти. У нас є амбіції щодо того, чого ми хочемо досягти: ми хочемо потрапити в основний етап Ліги чемпіонів».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/middle_695224.jpg)
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/small_695224.jpg)
Олімпійський турнір із футболу відбувся з 24 липня по 10 серпня
![СК Прометей припинив існування. Емоційна заява Дубинського](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/93/middle_698786.jpg)
![СК Прометей припинив існування. Емоційна заява Дубинського](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/93/small_698786.jpg)
Володимир Дубинський повідомив про сенсаційне рішення
![Представниця Китаю стала мультимедалісткою ОІ-2024. Скільки нагород взяла?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/93/slider_698701.jpg)
![Представниця Китаю стала мультимедалісткою ОІ-2024. Скільки нагород взяла?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/93/small_698701.jpg)
![Зоря очолила чемпіонську гонку. Турнірна таблиця УПЛ після 2-го туру](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/93/slider_698780.jpg)
![Трансфер майже відбувся. Два гравці Баварії пройшли медогляд до МЮ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/94/slider_698829.jpg)