Наставник черкасців – про поєдинок 2-го туру УПЛ

998
1
ФК ЛНЗ Черкаси. Андрес Карраско

Головний тренер черкаського клубу ЛНЗ Андрес Карраско поділився думкою про домашню поразку команди від «Олександрії» (0:2) у 2-му турі Української Прем'єр-ліги:

«Що спричинило поразку? Причина полягає в тому, що вони змогли забити зі стандарту. Вся суть – у цій одній помилці, яка вирішила гру. Тому що до цього гола ми мали над ними перевагу, ми робили моменти. Але дуже важко грати на такому газоні, це майже неможливо.

Думаю, саме недостатня точність стала головною причиною того, що ми в першому таймі створили багато моментів, але не змогли реалізувати.

У другому таймі у нас це вже не так добре виходило через пропущений м'яч. Ми намагалися зрівняти рахунок, але не зуміли цього досягти.

Ми хочемо боротися кожну гру, боротися в кожній окремій дії у грі. Ми повинні просто прийняти цей матч і бути сміливими у майбутньому», – заявив Карраско.

(11)

Пушич пояснив, чому Шахтар сенсаційно програв Поліссю у 2-му турі УПЛ
Футбол | 11 серпня 2024, 23:25 7

Наставник донецького клубу провів прес-конференцію після фіаско у матчі з житомирянами