У Кривбасі оцінили негарний вчинок Вернидуба після розгрому від Карпат
Володимир Баєнко стверджує, що конфлікт був спричинений словами Лупашка
![У Кривбасі оцінили негарний вчинок Вернидуба після розгрому від Карпат](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/93/orig_698767.jpg)
У неділю, 11 серпня 2024 року, відбувся матч 2-го туру Української Прем'єр-ліги між львівськими «Карпатами» та «Кривбасом». Перемогу з рахунком 3:0 здобули господарі поля.
Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі live в Telegram Sport.ua
Після гри головний тренер «Кривбаса» Юрій Вернидуб не потиснув руку своєму опоненту Владиславу Лупашку, чим викликав обурення вболівальників.
Генеральний директор криворізького клубу Володимир Баєнко прокоментував дії наставника команди:
– Дивіться, у кожної дії є своя причина і ця ситуація не є винятком. Зараз Владислав Лупашко робить вигляд, що нічого не відбулося і Юрій Миколайович його не помітив, але він прекрасно знає, що це не так. Вернидуб – емоційний тренер, але тут емоції ні до чого. Це нормальна реакція на слова та дії штабу «Карпат» під час матчу. Особливо на епізод, який стався після третього голу. Я впевнений, що Юрій Миколайович гідний поваги: і за те, чого він досягнув у футболі, і за його чітку громадянську позицію. А ось декому ще треба багато чого доводити у футболі, хоча ніякі досягнення і статус нікому не дозволяють себе так поводити.
– Так а що сказали Лупашко та його штаб після третього голу «Карпат»?
– Я зараз не буду повторювати ці слова, бо пристойного в них мало.
– Чи передбачені якісь штрафи за порушення процедури рукостискання тренерів? Якщо так, то заплатить Вернидуб чи клуб візьме обов’язки на себе?
– Чесно кажучи, я не володію інформацією про штрафи, але навіть якщо вони будуть, то клуб візьме все на себе. Адже тут питання не про регламент, а про повагу і гідність.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Стало відомо, чому наприкінці матчу Шахтар – Полісся розпочалася бійка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/93/middle_698728.jpg)
![Стало відомо, чому наприкінці матчу Шахтар – Полісся розпочалася бійка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/93/small_698728.jpg)
Сергій Чоботенко вже вибачився перед Валерієм Бондарем
![Без сенсації. Визначено переможницю престижного турніру в Торонто](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/94/middle_698838.jpg)
![Без сенсації. Визначено переможницю престижного турніру в Торонто](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/94/small_698838.jpg)
Джессіка Пегула зупинила переможну ходу Аманди Анісімової у Канаді
![КЛЕМАН: «У Динамо є перевага в тому, що вони грають разом довше»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/94/slider_698841.jpg)
![ВІДЕО. Він зацікавив Жирону. Українець вирвав перемогу для команди у Європі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/93/slider_698732.jpg)
![ВІДЕО. Він зацікавив Жирону. Українець вирвав перемогу для команди у Європі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/93/small_698732.jpg)
![Нерукостислий. Емоції Вернидуба можна зрозуміти, та не варто виправдовувати](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/93/slider_698730.jpg)
![Нерукостислий. Емоції Вернидуба можна зрозуміти, та не варто виправдовувати](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/93/small_698730.jpg)
До речі, щось я давно криворізького віцепрезидента Гагарина не чув, не бачив. Він минулого року так суворо вимагав дотримування Регламента. Від інших.