Ексгравець Динамо зробив зізнання про перемогу над онкологічною хворобою
Флорін Чернат у 2017 році дізнався, що хворий на рак
![Ексгравець Динамо зробив зізнання про перемогу над онкологічною хворобою](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/93/orig_698687.jpg)
Колишній півзахисник київського «Динамо» Флорін Чернат розповів про те, що в 2017 році йому поставили діагноз - рак. Лікування, за визнанням 44-річного румуна, виявилося успішним.
«У 2017-му, коли я виступав за «Волунтарі», у мене діагностували рак шкіри. Мені зробили операцію, а потім я почав дуже важке лікування. Це забирало в мене енергію, сили, я більше не був у формі, не був готовий на 100%. Мені довелося кинути футбол, щоб продовжити лікування, якби я цього не зробив – мене зараз тут не було б.
У мене була родимка ззаду на правій ікрі. Я не бачив її, тому що вона була ззаду, але не відчував болю. Але відчував, що штанина там мокра, там завжди була якась пляма, а потім я якось подивився і побачив, що родимка набула більш дивної форми і кольору.
Я звернувся до лікаря нашої команди, він мене теж оглянув і сказав, що це недобре. Але тоді я не поставився до цих слів серйозно, продовжував грати. Але лікар наполягав, і я звернувся до дерматолога. Коли він побачив, що з моєю ногою, сказав, що мені потрібно терміново їхати в лікарню. Саме тоді я трохи запанікував, бо до того ж почалася кровотеча.
Потім я вирушив до Військового госпіталю, де мені майже одразу зробили операцію. Усе пройшло дуже добре», – розповів Чернат.
Флорін Чернат виступав за «Динамо» Київ із січня 2001-го до липня 2009 року. Разом із київським клубом він двічі ставав чемпіоном України, 4 рази перемагав у Кубку і 1 раз у Суперкубку України.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Медальна таблиця ОІ-2024. Україна вже поза топ-20, Китай випередив США](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/92/middle_698528.jpg)
![Медальна таблиця ОІ-2024. Україна вже поза топ-20, Китай випередив США](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/92/small_698528.jpg)
У передостанній день Олімпіади срібну нагороду отримала Ірина Коляденко
![Переграли, але не виграли. Брага зіграла внічию з Ештрелою Амадорою](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/93/middle_698685.jpg)
![Переграли, але не виграли. Брага зіграла внічию з Ештрелою Амадорою](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/93/small_698685.jpg)
Завершився матч першого туру Прімейри-ліги
![Підсумкова медальна таблиця ОІ. Яке місце посіла збірна України?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/93/slider_698639.jpg)
![Підсумкова медальна таблиця ОІ. Яке місце посіла збірна України?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/93/small_698639.jpg)
![Металіст Харків сенсаційно вилетів із Кубка України від аматорського клубу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/93/slider_698645.jpg)
![Металіст Харків сенсаційно вилетів із Кубка України від аматорського клубу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/93/small_698645.jpg)
![Шахтар – Полісся – 0:1. Перша гучна сенсація. Відео голу та огляд матчу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/93/slider_698638.jpg)