Другий найгірший результат. Україна завершила ОІ в Парижі з 12 медалями
Українські спортсмени завоювали на одну нагороду більше, ніж у Ріо
![Другий найгірший результат. Україна завершила ОІ в Парижі з 12 медалями](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/93/orig_698608.jpg)
Збірна України завершила виступ на Олімпійських іграх у Парижі.
На рахунку українських спортсменів 12 нагород: 3 золоті, 5 срібних і 4 бронзові.
Лише на Олімпіаді в Ріо-2016 Україна показала гірший результат за кількістю медалей, тоді їх було 11.
Що стосується золотих медалей, то Україна перевершила свій результат на Іграх у Токіо-2020 (1 золота медаль) і в Ріо-2016 (2). На Олімпіаді в Сіднеї-2000 збірна України також завоювала 3 «золота», але в сумі тоді було 23 медалі.
Загалом за всю історію виступів на літніх Олімпіадах Україна завоювала 151 нагороду.
Українські медалісти ОІ-2024 у Парижі
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Олімпіада-2024 (баскетбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/middle_695284.jpg)
![Олімпіада-2024 (баскетбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/small_695284.jpg)
Олімпійський турнір із баскетболу відбудеться з 27 липня по 11 серпня
![Довбик зіграв проти Миколенка. Артем дебютував у старті Роми проти Евертона](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/92/middle_698498.jpg)
![Довбик зіграв проти Миколенка. Артем дебютував у старті Роми проти Евертона](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/92/small_698498.jpg)
Команди зіграли унічию 1:1
![Мчедлідзе програв сутичку за бронзову медаль на ОІ-2024 у Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/92/slider_698596.jpg)
![Мчедлідзе програв сутичку за бронзову медаль на ОІ-2024 у Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/92/small_698596.jpg)
![Іспанія стала бронзовим призером ОІ-2024 у чоловічому гандболі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/92/slider_698597.jpg)
![Медальна таблиця ОІ-2024. Україна вже поза топ-20, Китай випередив США](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/92/slider_698528.jpg)
![Медальна таблиця ОІ-2024. Україна вже поза топ-20, Китай випередив США](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/92/small_698528.jpg)
Порівняйте Україною з Польщею, Румунією, Туреччиною, які є спокійними та економічно заможнішими державами.
По золоту ми виступили краще ніж Токіо-2021 та Ріо-2016. Мінус - це мало нових імен, нових амбіційних, голодних та потужних спортсменів з 2021 року. Найбільше українське відкриття та досягнення світового рівня - це, імхо, Ілля Ковтун.
Ми переважно виїхали на досвідчених легендах та атлетах, які були майстрами ще в Токіо-2021. Більшість наших легенд, досвідчених майстрів та призерів минулих ОІ підтвердили свій високий клас.
Окремі виду спорту звісно провалилися та погано підготувалися (це проблеми окремих федерацій, конкретних керівників та тренерів).
Загалом, імхо, чудовий виступ. Можна було звісно і краще. Але в тих умовах, в яких живе Україна - це потужний результат.
Дякую за Олімпіаду.
Можете меня навсегда забанить.
Но наверное вы очень ох.....ели.
1. У нас война
2. Где же такие статьи когда Ребров давал пресуху?
3. Это неуважение к нашим спорстменам с точки зрения завоевания медалей.
4. Это отсутствие хотя бы какого то проффесионализма журналиста.
Очень неожидал от спортивного ресурса который начинает делать итоги даже не с критики а с реального гавна.
🇺🇦 Україна завершила виступи на Олімпіаді-2024 з 12 медалями (🥇 3 + 🥈 5 + 🥉4).
Три золоті нагороди на Іграх у Парижі — це найкращий результат за 12 років на рівні Олімпійських ігор.
Учитесь спорт.юа
В стране война, а вы критикуете спортсменов на Олимпиаде! Не будем забывать, что в Токио у нас была 1 золотая медаль! И в таких условиях, завоевать 3 золота-это отлично!
И да, лучше бы вы написали статью про Платова
Всі завжди просять спортсменів найняти собі психологів, то можемо, як глядачі, дослухатись до тих же травмапсихологів і нейрофізіологів про вплив хронічного стресу на тіло. Той в окупації був, в того дім змило, в того квартиру розбомбило... Тобто 2 роки - це мало, щоб тіло "переварило" такі викиди кортизолу. Не у всіх ще тіло адаптувалось, не всі змогли. Були ті, хто показували чудовий результат в перший день, а на другий тіло просто "вимикало".
Ми приїхали, боролись на рівні з найсильнішими, які живуть і тренуються в спокійних обставинах. Для мене всі вони великі молодці.
Хто зна, як складеться з наступними олімпіадами. Зараз я обираю радіти тому, що маємо.
Війна впливає і ще сильніше буде впливати в майбутні олімпійські цикли, ми будемо ще частіше бачити українські прізвища під чужими прапорами. Але не менше, а навіть більше впливають гризня у деяких федераціях за владу ватне та напівватне керівництво НОК та окремих федерацій, їх бездіяльність, безініціативність, аморфність. Плавання - провал, дзюдо - провал, вільна чоловіча боротьба - системний провал третю Олімпіаду поспіль. Фехтувальники-чоловіки не відібралися зовсім. Важка атлетика - у кризовому стані. Велоспорт у ще гіршому становищі. Фактично, втрачено в країні парусний спорт. З прекрасними традиціями регресуємо в стрільбі з лука і в батуті. Стрільці теж дуже слабко відносно своїх же виступів. Гребля - теж втрачаємо позиції. В Лондоні милувалися юною Ус, минуло 12 років і крім неї в слаломі так нікого і немає. Мовчу вже про бокс, де за золотом Хижняка сховалася прірва. Навіть на хвилі нібито співчуття до країни не можемо забезпечити нормальне суддівство. Ніхто не вистрілив, не стрибнув вище себе, хоча надії і підстави були. Натомість не здобули кілька нагород, де сподівання на них були дуже обґрунтованими. Загальна слабкість ігрових видів спорту. Втретє в історії змогли кваліфікуватись у ігровий вид спорту і побачили найгірше з можливих відношення клубів до олімпійської збірної. Можна продовжувати ще довго...