Второй худший результат. Украина завершила Олимпиаду в Париже с 12 медалями
Украинские спорстсмены завоевали на одну награду больше, чем в Рио
![Второй худший результат. Украина завершила Олимпиаду в Париже с 12 медалями](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/93/orig_698608.jpg)
Сборная Украины завершила выступление на Олимпийских играх в Париже.
На счету украинских спортсменов 12 наград: 3 золотые, 5 серебряных и 4 бронзовые.
Только на Олимпиаде в Рио-2016 Украина показала результат хуже по количеству медалей, тогда их было 11.
Что касается золотых медалей, то Украина превзошла свой результат на Играх в Токио-2020 (1 золотая медаль) и в Рио-2016 (2). На Олимпиаде в Сиднее-2000 сборная Украины также завоевала 3 «золота», но в сумме тогда было 23 медали.
Всего за всю историю выступлений на летних Олимпиадах Украина завоевала 151 награду.
Украинские медалисты ОИ-2024 в Париже
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите
![Настроить ленту](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАИНТЕРЕСУЕТ
![Рано начал праздновать успех. Курьез от грузина на ОИ-2024 в вольной борьбе](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/92/middle_698549.jpg)
![Рано начал праздновать успех. Курьез от грузина на ОИ-2024 в вольной борьбе](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/92/small_698549.jpg)
Гено Петриашвили из Грузии стал олимпийским чемпионом в категории до 125 кг
![Как сборная Украины по скалолазанию дебютировала на Олимпийских играх](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/93/middle_698609.jpg)
![Как сборная Украины по скалолазанию дебютировала на Олимпийских играх](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/93/small_698609.jpg)
Sport.ua – о выступлении украинских скалолазов в Париже
![Олимпиада-2024 (баскетбол): расписание, результаты, таблицы, сетки плей-офф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/slider_695284.jpg)
![Олимпиада-2024 (баскетбол): расписание, результаты, таблицы, сетки плей-офф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/small_695284.jpg)
![Медальная таблица ОИ-2024. Украина уже вне топ-20, Китай обогнал США](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/92/slider_698528.jpg)
![Медальная таблица ОИ-2024. Украина уже вне топ-20, Китай обогнал США](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/92/small_698528.jpg)
![США и Китай в последний день ОИ сразятся за лидерство в медальном зачете](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/92/slider_698584.jpg)
![США и Китай в последний день ОИ сразятся за лидерство в медальном зачете](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/92/small_698584.jpg)
Порівняйте Україною з Польщею, Румунією, Туреччиною, які є спокійними та економічно заможнішими державами.
По золоту ми виступили краще ніж Токіо-2021 та Ріо-2016. Мінус - це мало нових імен, нових амбіційних, голодних та потужних спортсменів з 2021 року. Найбільше українське відкриття та досягнення світового рівня - це, імхо, Ілля Ковтун.
Ми переважно виїхали на досвідчених легендах та атлетах, які були майстрами ще в Токіо-2021. Більшість наших легенд, досвідчених майстрів та призерів минулих ОІ підтвердили свій високий клас.
Окремі виду спорту звісно провалилися та погано підготувалися (це проблеми окремих федерацій, конкретних керівників та тренерів).
Загалом, імхо, чудовий виступ. Можна було звісно і краще. Але в тих умовах, в яких живе Україна - це потужний результат.
Дякую за Олімпіаду.
Можете меня навсегда забанить.
Но наверное вы очень ох.....ели.
1. У нас война
2. Где же такие статьи когда Ребров давал пресуху?
3. Это неуважение к нашим спорстменам с точки зрения завоевания медалей.
4. Это отсутствие хотя бы какого то проффесионализма журналиста.
Очень неожидал от спортивного ресурса который начинает делать итоги даже не с критики а с реального гавна.
🇺🇦 Україна завершила виступи на Олімпіаді-2024 з 12 медалями (🥇 3 + 🥈 5 + 🥉4).
Три золоті нагороди на Іграх у Парижі — це найкращий результат за 12 років на рівні Олімпійських ігор.
Учитесь спорт.юа
В стране война, а вы критикуете спортсменов на Олимпиаде! Не будем забывать, что в Токио у нас была 1 золотая медаль! И в таких условиях, завоевать 3 золота-это отлично!
И да, лучше бы вы написали статью про Платова
Всі завжди просять спортсменів найняти собі психологів, то можемо, як глядачі, дослухатись до тих же травмапсихологів і нейрофізіологів про вплив хронічного стресу на тіло. Той в окупації був, в того дім змило, в того квартиру розбомбило... Тобто 2 роки - це мало, щоб тіло "переварило" такі викиди кортизолу. Не у всіх ще тіло адаптувалось, не всі змогли. Були ті, хто показували чудовий результат в перший день, а на другий тіло просто "вимикало".
Ми приїхали, боролись на рівні з найсильнішими, які живуть і тренуються в спокійних обставинах. Для мене всі вони великі молодці.
Хто зна, як складеться з наступними олімпіадами. Зараз я обираю радіти тому, що маємо.
Війна впливає і ще сильніше буде впливати в майбутні олімпійські цикли, ми будемо ще частіше бачити українські прізвища під чужими прапорами. Але не менше, а навіть більше впливають гризня у деяких федераціях за владу ватне та напівватне керівництво НОК та окремих федерацій, їх бездіяльність, безініціативність, аморфність. Плавання - провал, дзюдо - провал, вільна чоловіча боротьба - системний провал третю Олімпіаду поспіль. Фехтувальники-чоловіки не відібралися зовсім. Важка атлетика - у кризовому стані. Велоспорт у ще гіршому становищі. Фактично, втрачено в країні парусний спорт. З прекрасними традиціями регресуємо в стрільбі з лука і в батуті. Стрільці теж дуже слабко відносно своїх же виступів. Гребля - теж втрачаємо позиції. В Лондоні милувалися юною Ус, минуло 12 років і крім неї в слаломі так нікого і немає. Мовчу вже про бокс, де за золотом Хижняка сховалася прірва. Навіть на хвилі нібито співчуття до країни не можемо забезпечити нормальне суддівство. Ніхто не вистрілив, не стрибнув вище себе, хоча надії і підстави були. Натомість не здобули кілька нагород, де сподівання на них були дуже обґрунтованими. Загальна слабкість ігрових видів спорту. Втретє в історії змогли кваліфікуватись у ігровий вид спорту і побачили найгірше з можливих відношення клубів до олімпійської збірної. Можна продовжувати ще довго...