Нідерланди. Потенційний суперник Динамо розпочав сезон із перемоги

«Твенте» обіграв «НЕК», нічия «Феєнорда», перемога «ПСВ»

396
0

У першому турі нідерландського Ередівізі 2024/25 відбулися чотири матчі.

Потенційний суперник київського «Динамо» в лізі чемпіонів «Твенте» з Енсхеде в гостях мінімально обіграв неймегенський «НЕК». Сем Ламмерс вивів гостей уперед на початку зустрічі, а в середині першого тайму Кодай Сано зрівняв рахунок. Але невдовзі після перерви Алек ван Хоренбек ще раз вивів «Твенте» вперед, і цього разу гості утримали мінімальну перевагу до завершення зустрічі.

Роттердамський «Феєнорд» вдома розійшовся миром із «Віллем II» з Тілбурга. Господарі швидко повели у рахунку після голу Антоні Міламбо, але довести матч до перемоги не змогли. За вісім хвилин до закінчення основного часу зустрічі Кіан Фасен зрівняв і «Твей» повезли з Роттердама нічию.

Ейндховенський «ПСВ» розпочав сезон в Ередівізі з розгромної перемоги у домашньому матчі з «Валвейком». Після першого тайму господарі вели з рахунком 3:0 після голів Жоана Бакайоко, Йєрді Схаутена та Маліка Тілльмана, а після перерви дубль зробив Ірвінг Лосано. Гості змогли відповісти лише голом престижу, який забив Рішард ван дер Фенне.

«АЗ» з Алкмаара в гостях мінімально обіграв «Алмере Сіті» у матчі з трьома вилученнями на дві команди. Єдиний гол на початку зустрічі забив Ібрахім Садік.

Ередивізі 2024/25, тур 1

НЕК (Неймеген) – Твенте (Енсхеде) – 1:2 (1:1)
Голи: Сано, 28 - Ламмерс, 8, Ван Хоренбек, 54.

Феєнорд (Роттердам) – Віллем II (Тілбург) – 1:1 (1:0)
Голи: Міламбо, 12 - Фасен, 82.

ПСВ (Ейндховен) – Валвейк – 5:1 (3:0)
Голи: Бакайоко, 9, Схаутен, 28, Тілльман, 37, Лосано, 72, Лосано, 79 – Ван дер Фенне, 77.

Алмере Сіті – АЗ (Алкмар) – 0:1 (0:1)
Гол: Садік, 4.