Владислав ШАРАЙ: «Гол у ворота Динамо? Таких м'ячів ще не забивав»

Півзахисник рівненського Вереса розповів про матч 2-го туру УПЛ

507
0
ФК Верес. Владислав Шарай

В 2-му турі УПЛ рівненський «Верес» вдома поступився «Динамо» з рахунком 1:2. У господарів голом відзначився Владислав Шарай.

Після гри півзахисник рівнян Владислав Шарай ексклюзивно для Sport.ua поділився враженнями від протистояння:

«Якщо відверто, то таких голів я ще не забивав. Кіпер киян вибивав м'яч, той влучив в мене і залетів у порожні ворота.

З іншого боку, якщо б я не пресингував воротаря гостей Нещерета, то не було б його грубої помилки. Отож, я не вважаю, що це був подарунок «Вересу».

Чого забракло «Вересу»? Впевненості в своїх силах, особливо в першому таймі, коли кияни спокійно могли закрити гру.

А після перерви був мій курйозний гол, який дещо ускладнив життя динамівцям. Хоча вони були сильніші, бо агресивно діяли на флангах, часто користувалися вертикальними передачами. Хоча з реалізацією в Динамо були проблеми.

Звичайно, дуже кортить, аби вони через кілька днів виправили приціл в повторному матчі кваліфікації Ліги чемпіонів з «Рейнджерс». Я вище оцінюю шанси киян: 60 на 40».

(5)

Жирона розгромно програла у першому матчі без Довбика
Футбол | 10 серпня 2024, 02:09 0

Іспанський клуб програв англійському «Ньюкаслу» з рахунком 4:0

Буде медаль! Коляденко взяла реванш у Тинибекової і побореться за золото ОІ
Олімпійські ігри | 09 серпня 2024, 20:25 64

Ірина пробилася у фінал Олімпійських ігор 2024 з вільної боротьби у категорії до 62 кг