Шовковський – про матч з Вересом, моменти Динамо та поєдинок з Рейнджерс
Кияни здобули непросту перемогу у матчі УПЛ
![Шовковський – про матч з Вересом, моменти Динамо та поєдинок з Рейнджерс](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/91/orig_698326.jpg)
«Динамо» у матчі 2-го туру чемпіонату України обіграло «Верес» з рахунком 2:1. Коментар після матчу дав наставник киян Олександр Шовковський.
– Вітаю, перш за все, усіх із початком нового чемпіонату. І хочу подякувати за це наших захисникам і захисницям за таку можливість проводити матчі та дарувати позитивні емоції всім, хто любить та вболіває за футбол.
Ми повністю контролювали гру в першому таймі, на футбольному полі була одна команда. Забили два м’ячі, могли ще принаймні три забити, але цього, на жаль, не зробили. У другому таймі також, в принципі, гра була під нашим контролем, поки не пропустили необов’язковий гол, який подарував надію нашим суперникам, які побігли вперед. При цьому ми могли забивати ще, але наприкінці матчу ще й вдало зіграв Руслан Нещерет – в принципі, так, як і має грати воротар «Динамо» (Київ).
Тож, вітаю наших уболівальників із перемогою. Але перемога, безумовно, з невеликим присмаком, тому що ми мали проводити цю гру спокійніше та вдаліше в плані реалізації.
– Після першого тайму «Динамо» впевнено вело. Чи можна сказати, що у другому таймі «Верес» здивував вас?
– Ми самі себе здивували. «Верес» не здивував нас нічим.
– Після цього матчу чи достатньо ви отримали інформації перед матчем у Глазго?
– Знаєте, сьогодні я отримав інформацію стосовно дій футболістів на футбольному полі. Буду її аналізувати, і завтра, а можливо, навіть і післязавтра, буду безпосередньо думати та готуватися до майбутньої гри з «Рейнджерс». Необхідно все проаналізувати. Зараз робити якісь висновки на емоціях, на мій погляд, неправильно.
– Чи всі ваші настанови на гру були виконані сьогодні?
– До пропущеного нами м’яча, в принципі, ми грали так, як домовлялися. Безумовно, вплинуло те, що ми грали через два дні на третій, у нас був семигодинний переїзд. Але потрібно пристосовуватися до цього, оскільки по-іншому для нас не буде. Тому, в принципі, сьогодні застосовували ротацію й дали відпочити чотирьом гравцям.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Вийшов і віддав. Маліновський відзначився асистом у матчі Кубка Італії](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/91/middle_698339.jpg)
![Вийшов і віддав. Маліновський відзначився асистом у матчі Кубка Італії](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/91/small_698339.jpg)
Український хавбек віддав гольовий пас на Жуніора Месіаса
![Франція U-23 – Іспанія U-23. Прогноз і анонс на фінальний матч Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/89/middle_697996.jpg)
![Франція U-23 – Іспанія U-23. Прогноз і анонс на фінальний матч Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/89/small_697996.jpg)
Поєдинок відбудеться 9 серпня о 18:00 за Києвом
![Коляденко впевнено вийшла в 1/2 фіналу на ОІ-2024 у Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/91/slider_698250.jpg)
![Сапронов розповів, як чемпіон ОІ-2024 Новіков змінив громадянство](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/91/slider_698299.jpg)
![Сапронов розповів, як чемпіон ОІ-2024 Новіков змінив громадянство](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/91/small_698299.jpg)
![Медальна таблиця Олімпіади-2024. Збірна України піднялася у топ-15](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/90/slider_698186.jpg)
![Медальна таблиця Олімпіади-2024. Збірна України піднялася у топ-15](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/90/small_698186.jpg)