ОНОФРІЙЧУК: Зробила все, що могла. Дуже рада представляти країну на ОІ»
16-річна українка поділилася своїми враженнями від турніру
![ОНОФРІЙЧУК: Зробила все, що могла. Дуже рада представляти країну на ОІ»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/91/orig_698319.jpg)
16-річна Таїсія Онофрійчук, що у фіналі особистого багатоборства у художній гімнастиці на Олімпіаді 2024 посіла дев'яте місце, поділилася враженнями від турніру:
«Чи було складніше після кваліфікації? Так, звичайно, було складніше. Треба було зібратися і тоді б все вийшло. Я добре спала, дуже хотілося добре виступити і, звичайно, показати гарний результат. Зробила все, що змогла. Дуже рада представляти країну на Олімпійських іграх.
Лос-Анджелес? Сподіваюся, дуже хочу на Олімпійські ігри. Дуже сподобалася атмосфера. Звичайно, є висновки, що не треба розслаблятися і робити все до кінця. Нічого не думати наперед і просто робити все у моменті.
Чи є відчуття, що можу змагатися з топсуперницями? Так, я не думала, що вийду на цей рівень, бо лише вийшла на майстри спорту. Дуже рада, що змогла пройти до фіналу та виступати там».
Онофрійчук – єдина представниця України на Олімпійських іграх-2024 у художній гімнастиці. Спортсменка дебютувала на рівні Ігор та вперше в кар'єрі виступила у фіналі Олімпіади в особистому багатоборстві.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Анонс Олімпіади на 9 серпня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/90/middle_698164.jpg)
![Анонс Олімпіади на 9 серпня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/90/small_698164.jpg)
Sport.ua представляє анонс 14-го дня ОІ-2024 спільно з FAVBET
![Несподівана інтрига. Динамо у Рівному здобуло перемогу над Вересом](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/91/middle_698297.jpg)
![Несподівана інтрига. Динамо у Рівному здобуло перемогу над Вересом](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/91/small_698297.jpg)
Кияни здобули першу перемогу у новому чемпіонаті
![Франція U-23 – Іспанія U-23. Прогноз і анонс на фінальний матч Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/89/slider_697996.jpg)
![Франція U-23 – Іспанія U-23. Прогноз і анонс на фінальний матч Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/89/small_697996.jpg)
![Віталій ПЕРВАК: «Гравцям Лівого Берега не вистачило емоцій проти Ворскли»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/91/slider_698342.jpg)
![Віталій ПЕРВАК: «Гравцям Лівого Берега не вистачило емоцій проти Ворскли»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/91/small_698342.jpg)
![Олімпіада-2024 (баскетбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/slider_695284.jpg)
![Олімпіада-2024 (баскетбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/small_695284.jpg)
Це або тонкощі редакторської роботи сайту, або в неї висновки що не потрібно все робити до кінця.