Лузан і Рибачок прокоментували завоювання другої спільної медалі на ОІ
Людмила та Анастасія підтвердили статус одних із найкращих на цій дистанції
![Лузан і Рибачок прокоментували завоювання другої спільної медалі на ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/91/orig_698263.jpg)
Українки Людмила Лузан та Анастасія Рибачок прокоментували завоювання срібної медалі у веслувальному спринті на каное-двійці на 500 м на ОІ-2024 у Парижі.
Людмила Лузан: «Після фінішу розуміємо, що в трійці. А коли подивилися на табло, побачили, що ми другі та підтвердили свій результат – це щось неймовірне. Дуже щасливі. Виклалися максимально, все взяли, що було».
Анастасія Рибачок: «Може здатися смішним, але ми були спокійні, заспокоювали себе в роздягальні, жартували. Все прораховували до деталей. Підходжу до Люди і кажу, як вона відчуває – вона каже, що все буде добре. Ми заспокоїлися і пішли. Хочу подякувати тренерам, Люді, чоловіку за те, що після декрету у мене повірили, дали той шанс, а я його використала. Це нереальні емоції».
Зазначимо, що в Токіо-2020 українки також завоювали срібні медалі на цій дистанції. У Парижі вони також виступлять у півфіналі в каное-одиночці на дистанції 200 м.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Насібов програв у фіналі Олімпіади-2024 та став срібним призером](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/90/middle_698135.jpg)
![Насібов програв у фіналі Олімпіади-2024 та став срібним призером](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/90/small_698135.jpg)
У сутичці за золото ОІ з греко-римської боротьби українець поступився Саїду Лейвесі
![Коляденко впевнено вийшла в 1/2 фіналу на ОІ-2024 у Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/91/middle_698250.jpg)
![Коляденко впевнено вийшла в 1/2 фіналу на ОІ-2024 у Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/91/small_698250.jpg)
Українка розібралася з Біляною Дудовою з Болгарії
![Медальна таблиця Олімпіади-2024. Збірна України піднялася у топ-15](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/90/slider_698186.jpg)
![Медальна таблиця Олімпіади-2024. Збірна України піднялася у топ-15](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/90/small_698186.jpg)
![ФОТО. Лузан і Рибачок отримали свої срібні медалі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/91/slider_698277.jpg)
![Франція U-23 – Іспанія U-23. Прогноз і анонс на фінальний матч Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/89/slider_697996.jpg)
![Франція U-23 – Іспанія U-23. Прогноз і анонс на фінальний матч Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/89/small_697996.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![inoj](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](/images/smiles/hi.png)