Лузан і Четверікова виграли срібло Олімпійських ігор у каное-двійці

Українки фінішували другими після китаянок у фінальному заїзді в Токіо

Лузан і Четверікова виграли срібло Олімпійських ігор у каное-двійці
© Getty Images/Global Images Ukraine

На Олімпійських іграх 2020 у Токіо пройшов фінальний заїзд у веслуванні на каное серед жіночих дуетів на дистанції 500 метрів.

За Україну в цій дисципліні виступали Людмила Лузан і Анастасія Четверікова.

Українки посіли у фіналі друге місце після китаянок і виграли срібні медалі.

Раніше українки впевнено виграли кваліфікаційний і півфінальний заїзди. Нагадаємо, Людмила Лузан виграла бронзову медаль на ОІ-2020 у каное-одиночці на дистанції 200 метрів.

ОІ-2020. Гребля на байдарках і каное

Жінки. Каное-двійки, 500 м. Фінал

Джерело — Sport.ua

(121 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    suforza1921
    online
    suforza1921, 07.08.2021 05:49
    +16
    Лузан повторила результат Романчука, срібло і бронза!!! І якщо від Михайла чекали успіху, то прогнози по каное були вкрай обережними. Люда і Настя великі молодчинки!
    Dell Dnieper
    online
    Dell Dnieper, 07.08.2021 05:52
    +15
    Молодці,
    euro2012_za_2012euro
    online
    euro2012_za_2012euro, 07.08.2021 06:07
    +14
    Людмила Лузан и Анастасия Четверикова - Второе время в истории Олимпиад в этой дисциплине.!!!
    Это максимум, на этой ОИ китаянок не догнать.
    1.57... в квалифае и 1,55... в финале
    Maksim Dimitrov
    Maksim Dimitrov, 07.08.2021 06:06
    +14
    Ну это уровень!!!!
    Василь Гаранджа
    Василь Гаранджа, 07.08.2021 05:46
    +13
    Молодці. Дуже впевнено трималися. Ця китайська команда - якісь морські єті 😄. Перше місце було без шансів.
    Николай Власов
    Николай Власов, 07.08.2021 07:17
    +11
    БРАВО ДЕВОЧКИ ВЫ НАША ГОРДОСТЬ СПАСИБО ВАМ ОГРОМНОЕ ЗА ВАШ ТРУД!!!
    MarinPekar
    MarinPekar, 07.08.2021 06:51
    +11
    Як же добре просинатися і читати про українські медалі
    fifadinamo
    fifadinamo, 07.08.2021 05:43
    +11
    все буде Україна
    suforza1921
    online
    suforza1921, 07.08.2021 06:05
    +10
    vitaha33, 07.08.2021 05:59
    Вітаю, просто красуні!!! Чемпіонки Європи закономірно взяли медаль олімпіади, 16-ту для збірної. Ну що ж, до мого прогнозу 18 медалей рукою подати, хоча є можливість і переплюнути, якщо Тимошенко, Середа, художниці чи Басова зроблять несподіванку
    Старікова ще змагатиметься, Басова вибула. І ще для Лівач у вільній боротьбі є надія на бронзу
    vitaha33
    online
    vitaha33, 07.08.2021 05:59
    +10
    Вітаю, просто красуні!!! Чемпіонки Європи закономірно взяли медаль олімпіади, 16-ту для збірної. Ну що ж, до мого прогнозу 18 медалей рукою подати, хоча є можливість і переплюнути, якщо Тимошенко, Середа, художниці чи Басова зроблять несподіванку
    euro2012_za_2012euro
    online
    euro2012_za_2012euro, 07.08.2021 05:44
    +9
    Урааааааа!!!!
    euro2012_za_2012euro, 06.08.2021 19:07+6
    Лузан в паре с Четвериковой в каноэ может на 500м ещё принести серебро или бронзу.
    Третье время на 0,1с опережают немок. Остальных на 1 с и более.
    Китаянки просили 1-е не занимать.
    Преимущество + 4с над всеми
    euro2012_za_2012euro
    online
    euro2012_za_2012euro, 07.08.2021 06:11
    +7
    Людмила Лузан, (естественно до соревнования у женщин прыжков в высоту,), возглавила рейтинг на то, чтобы нести от женщин-олимпийцев Украины флаг на закрытии ОИ.!!!
    Bogdan Bogdan
    Bogdan Bogdan, 07.08.2021 07:56
    +6
    Чому ви ні разу не написали, що Людмила Лузан вихованка клубу Гірник з Горішніх Плавнів?
    Сергій Лаврик
    online
    Сергій Лаврик, 07.08.2021 07:08
    +6
    У нас вирощують майбутніх спортсменів у ДЮСШ, а, потім забивають на них, і вони покидають країну, виступають за іншу країну і виграють золоті, срібні або бронзові медалі!
    Ганьба Українському Міністерству молоді та спорту! Слава нашим спортсменам, які пробиваючись через стіну нерозуміння, займають високі місця і гордо тримають прапор України!!!
    СЛАВА УКРАЇНІ!!!
    barley ear
    online
    barley ear, 07.08.2021 06:30
    +6
    Люда Лузан, похоже, самая жизнерадостная в нашей сборной.)
    И какое же знаковое интервью они дали. Лузан - на украинском, а Четверикова - на русском. И небо не упало.
    Спасибо тренеру, который указал цель и помог её достигнуть.
    И, конечно. напарнице!!! без которой этого успеха бы не было.
    И так сказали обе! Без всяких приветов президенту и министерствам.)
    Maksim Dimitrov
    Maksim Dimitrov, 07.08.2021 06:07
    +6
    А мокши на своем месте
    kirya178
    kirya178, 07.08.2021 07:40
    +5
    Молодцы девоченки
    inspekcha85
    online
    inspekcha85, 07.08.2021 07:22
    +5
    barley ear, 07.08.2021 06:30
    Люда Лузан, похоже, самая жизнерадостная в нашей сборной.)
    И какое же знаковое интервью они дали. Лузан - на украинском, а Четверикова - на русском. И небо не упало.
    Спасибо тренеру, который указал цель и помог её достигнуть.
    И, конечно. напарнице!!! без которой этого успеха бы не было.
    И так сказали обе! Без всяких приветов президенту и министерствам.)
    Четверикова,кстати,тоже общалась с журналисткой на украинской мове.Причём абсолютно бегло.И небо не упало...
    Сергій Лаврик
    online
    Сергій Лаврик, 07.08.2021 06:59
    +5
    Всі наші спортсмени молодці і молодчинка. Ганьба Українському НОКу, який не може забезпечити всіх наших спортсменів тренерами!
    А ми про результати!
    У чемпіонів потрібно вкладатися!
    А у нас не хочуть нічого вкладати, а хочуть багато отримувати! Кошти і увага, і буде і золото і місце у першій десятці медального заліку!
    euro2012_za_2012euro
    online
    euro2012_za_2012euro, 07.08.2021 06:29
    +4
    И обогнали знаменитую канадскую допингистку Винсент-Насосалову с сестрой