МИХАЛИК: «На матч-відповідь шанси Динамо і Рейнджерс все ще 50 на 50»
Колишній захисник «Динамо» та збірної України підбив підсумки першого протистояння киян в ЛЧ
![МИХАЛИК: «На матч-відповідь шанси Динамо і Рейнджерс все ще 50 на 50»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/90/orig_698049.jpg)
В першому поєдинку кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів київське «Динамо» та «Глазго Рейнджерс» з Шотландії розійшлися миром – 1:1.
Колишній гравець національної збірної України та «Динамо» Тарас Михалик у розмові з кореспондентом Sport.ua поділився своїми враженнями про поєдинок у польському Любліні:
– Як на мене, більш справедливим був би рахунок – 1:0 на користь киян. Все ж, більшість ігрового часу вони контролювали хід подій на полі.
– Тоді чим ви можете пояснити те, що під завісу протистояння ініціативою міцно володіли шотландці?
– Швидше всього, бажанням номінальних господарів зіграти по рахунку, розраховуючи на гострі контрвипади. Але слід віддати належне й гостям, котрі завдяки активності на флангах ускладнили життя динамівській обороні.
– Перед початком матчу викликала занепокоєння відсутність в лавах «Динамо» травмованого стопера Дячука. Як Ви оціните дії юного Михавка, який замінив його?
– Мені імпонує гра цього хлопця. Так, ще були позиційні помилки, неточні передачі, але це все через відсутність досвіду виступів в поєдинках такого рівня. Далі буде легше і корисніше для динамівців.
– Склалося враження, що після перерви шотландці втягнули динамівців в свій звичний футбол: швидко передавали м'яч до володінь киян, була перевага на «другому поверсі».
– Згоден, але всі неприємності для динамівців починалися на флангах, де гості завдяки підключенням крайніх захисників створювали чисельну більшість. Очевидно, що киянам треба було більш надійно зіграти при підстраховці. Тоді б точно не пропустили, тим паче, що фінальний свисток мав от-от пролунати. Шкода.
– Тепер в повторному матчі вже «Глазго Рейнджерс» фаворит?
– Я так не думаю. Шанси 50 на 50. Так, на боці шотландців буде підтримка рідних стін, але, переконаний, що кияни попрацюють над помилками й досягнуть потрібного результату.
Раніше колишній нападник київського «Динамо» Віктор Хлус прокоментував нічию проти шотландського «Рейнджерс» (1:1) у першому матчі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів 2024/25.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Відома сума призових Хижняк за золото ОІ-24. Він отримає два великих чеки](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/89/middle_697925.jpg)
![Відома сума призових Хижняк за золото ОІ-24. Він отримає два великих чеки](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/89/small_697925.jpg)
Український боксер виграв першу золоту медаль Олімпіади
![Довгоочікуване золото! Хижняк став переможцем Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/89/middle_697964.jpg)
![Довгоочікуване золото! Хижняк став переможцем Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/89/small_697964.jpg)
Суперником українця у фіналі був Нурбек Оралбай із Казахстану
![Зоря житиме. Чому продаж Батагова – позитивний знак для клубу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/90/slider_698061.jpg)
![ВІДЕО. Реакція Усика на перемогу Хижняка у поєдинку за золото Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/89/slider_697960.jpg)
![ВІДЕО. Реакція Усика на перемогу Хижняка у поєдинку за золото Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/89/small_697960.jpg)
![Вільна боротьба. Українець не зумів вийти до чвертьфіналу Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/90/slider_698064.jpg)
![Вільна боротьба. Українець не зумів вийти до чвертьфіналу Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/90/small_698064.jpg)
50 на 50, зустріну або не зустріну.