2

Віктор ЛЕОНЕНКО: «Заливати захист бетоном немає сенсу»

Колишній нападник «Динамо» поділився очікуваннями від другого поєдинку проти «Рейнджерс»

dynamo.kiev.ua. Віктор Леоненко

Колишній нападник київського «Динамо» Віктор Леоненко поділився очікуваннями від матчу-відповіді 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів 2024/25 проти шотландського «Рейнджерс»:

«Шанси «Динамо» на прохід далі? Залежить від того, яку тактику вибере Шовковський на матч у Глазго. Якщо таку, як у другому таймі гри у Любліні, коли не самі грали, а дивилися, як грає суперник, то буде складно. Заливати захист бетоном, ставити загороджувальні блоки з «Рейнджерс» навряд чи матиме сенс. Шотландці вміють грати швидко, нестандартно. Та й переваги британського стилю вони не розгубили. Ефективно використовують стандарти, вправні в грі головою. «Динамо» не слабше за «Рейнджерс». Кияни потужно виглядали в першому таймі, атакували масовано, цікаво, з завершальним ударом. Мене певною мірою це здивувало і мені сподобалося. Хай здивують ще раз, за тиждень».

Матч «Рейнджерс» – «Динамо» Київ відбудеться 13 серпня о 21:45 за київським часом. Перша зустріч закінчилася з нічийним рахунком 1:1.