Руслан КОСТИШИН: «Гадаю, що Рейнджерс награв на забитий м'яч»
Відомий український тренер прокоментував результат першого матчу 3-го кваліфікаційного раунду ЛЧ
![Руслан КОСТИШИН: «Гадаю, що Рейнджерс награв на забитий м'яч»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/90/orig_698025.jpg)
Відомий український тренер Руслан Костишин прокоментував результат першого матчу 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів між київським «Динамо» та шотландським «Рейнджерс» (1:1).
– Вперше за часи незалежності України «Динамо» зіграло в єврокубках проти шотландської команди. Якої ви думки про нинішнього суперника столичного клубу – «Глазго Рейнджерс»?
– До першої гри деякі фахівці говорили, що «Динамо» та «Глазго Рейнджерс» сповідують два різні стилі гри. Я б так не сказав. Футболісти «Глазго Рейнджерс» віддають перевагу комбінаційному футболу, не люблять робити довгі передачі, що раніше було властиво шотландському футболу. Та й наставник у наших суперників – відомий бельгійський фахівець Філіпп Клеман. Він попрацював у різних країнах Європи та зміг прищепити своїм нинішнім підопічним досить грамотний, атакуючий футбол. Пам’ятаю, що навесні лише португальська «Бенфіка» вибила «Глазго Рейнджерс» з 1/8 фіналу Ліги Європи.
– Як би ви оцінили дії гравців «Динамо» у першому таймі?
– Динамівці намагалися грати в атаку, як вони діяли в іграх із «Партизаном». Матч вийшов дуже бойовим, було багато єдиноборств, але особливої брутальності я не помітив. Більшість поєдинків за Шовковського, гравці «Динамо» проводять саме так. Гол Ярмоленка був досить гарним. Перехоплення в центрі поля та швидка флангова атака.
– А що сталося у другому таймі?
– «Глазго Рейнджерс» потихеньку почав перегравати наших футболістів. Гра була на зустрічних курсах, але динамівці, як мені здалося, почали захищати рахунок 1:0. Він був би для них чудовим, перед виїздом до Шотландії. Але на забитий м’яч гості, гадаю, награли.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Кривбас – Вікторія. Прогноз і анонс на матч кваліфікації Ліги Європи](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/89/middle_697905.jpg)
![Кривбас – Вікторія. Прогноз і анонс на матч кваліфікації Ліги Європи](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/89/small_697905.jpg)
Здобути вікторію для України
![Оприлюднено суддівські записки фіналу Олімпіади-2024 Хижняк – Оралбай](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/89/middle_697978.jpg)
![Оприлюднено суддівські записки фіналу Олімпіади-2024 Хижняк – Оралбай](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/89/small_697978.jpg)
Українець переміг представника Казахстану з рахунком 3:2 за підсумками трьох раундів
![Буде медаль! Насібов вийшов у фінал Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/89/slider_697920.jpg)
![Гвоздик розповів, чи варто Хижняку йти в професійний бокс](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/89/slider_697875.jpg)
![Чемпіон Італії слідкує за талантом Динамо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/90/slider_698031.jpg)