| Оновлено 07 серпня 2024, 00:43
303
1

ОІ-24. Італія не пустила Сербію до півфіналу жіночого волейбольного турніру

В заключному матчі 1/4 фіналу італійські волейболістки перемогли суперниць у трьох партіях

303
1
volleyballworld.com

На жіночому волейбольному олімпійському турнірі завершились усі чвертьфінали. Останній з них сміливо міг претендувати на фінал Олімпіади, оскільки в ньому зустрічалися діючі чемпіонки світу волейболістки Сербії та Італія, яка на даний момент посідає перше місце у світовому рейтингу, а нещодавно італійки виграли Лігу націй.

У першій партії більшу частину часу в рахунку лідирувала Сербія, але наприкінці Італія вийшла вперед і довела партію до позитивного для себе результату 26:24. Два наступні сети італійки виграли з однаковим рахунком 25:20.

Тож, чинні чемпіонки світу в призерах Олімпіади вже не будуть. І, відверто кажучи, сербська збірна цей турнір просто провалила. У чотирьох матчах з урахуванням групового етапу Сербія програла тричі, а її лідер Тіана Бошкович, хоча і набирала багато очок, грала не дуже впевнено й досить часто помилялася.

Олімпійський турнір з волейболу. Жінки
Париж (Франція). 6 серпня
Чвертьфінал
Італія – Сербія

3:0 (26:24, 25:20, 25:20)

Отже, у півфіналах 8 серпня у жіночому волейбольному турнірі Олімпіади зіграють: