| Оновлено 06 серпня 2024, 02:25
358
0

ОІ-24. Збірна США стала півфіналістом волейбольного турніру

У чотирьох сетах американські волейболісти перемогли триразових олімпійських чемпіонів бразильців

358
0
volleyballworld.com

У Парижі в понеділок завершилися чвертьфінальні матчі чоловічого волейбольного турніру Олімпіади 2024. Нагадаємо, що раніше до півфіналу пробилися збірні Італії та Польщі, а також господарі майданчика й переможці Ігор у Токіо французи. Четвертий учасник 1/2 фіналу мав визначитися у зустрічі команд США та Бразилії.

Перші два сети вийшли дуже завзятими і завершилися з мінімальною перевагою суперників. Спершу збірна США виграла 26:24, а потім Бразилія взяла гору 30:28.

Здавалося, що й надалі на глядачів чекає рівна боротьба і можливий тай-брейк, але цього не сталося. Американці цього вечора виявилися явно сильнішими за своїх опонентів і виграли дві наступні партії з однаковим рахунком 25:19.

У складі збірної США виділявся нев'янучий 37-річний діагональний Метью Андерсон, який набрав 20 очок. Догравальник Торі Дефалько приніс своїй команді 16 очок, а центральний блокуючий Максвелл Холт – 13. У бразильців 16 очок було в активі Алана і 15 набрав Рікардо Лукареллі.