Україна U-18 поступилася одноліткам з Норвегії на чемпіонаті Європи

Юніорська команда поступилася норвежцям із рахунком 71:76

266
0
Федерація баскетболу України

Баскетбольна збірна України програла у матчі за 9-16 місця на чемпіонаті Європи U-18.

Юніорська команда поступилася одноліткам з Норвегії з рахунком 71:76.

Збірна України виграла першу половину, пішовши на велику перерву за 6 очок переваги. Але норвезька команда виграла третю та четверту чверті, здобувши перемогу в напруженому клатчі. Команди входили в заключні 80 секунд гри за рівного рахунку, після чого українська збірна очок не набирала, а Норвегія за рахунок лейапу Сіверта Нордгейма та влучних штрафних Оскара Хеллебуста оформила перемогу в цьому матчі, попри 27 командних втрат.

Найрезультативнішим у складі збірної України став Ілля Упир, у якого 18 очок в активі, 16 очок набрав Єгор Сушкін, 12 балів у Десмонда Йяму.

В наступному матчі в сітці за 13-16 місця чемпіонату Європи збірна України протистоятиме команді Словаччини, яка в своєму матчі поступилася Ісландії з рахунком 57:75. Матч Словаччина — Україна відбудеться у суботу, 3 серпня, о 14:30.

Чемпіонат Європи U-18. Чоловіки, Дивізіон В

Скоп’є, Північна Македонія. Матч за 9-16 місця

Норвегія — Україна 76:71 (15:12, 12:21, 26:19, 23:19)

Україна: Сушкін 16 + 4 передачі, Йяму 12 + 3 перехоплення, Ситар 10 + 4 підбирання + 4 перехоплення, Король 5 + 7 підбирань + 3 блок-шота, Колобов 3 — старт, Упир 18 + 4 перехоплення, Гогуленко 5, Липка 2.