0

Українські дзюдоїсти виграли два золота на юніорському Кубку Європи

Загалом в українців шість медалей

Федерація дзюдо України

Українські дзюдоїсти виграли шість медалей на юніорському Кубку Європи, що проходив 27-28 липня у німецькому Берліні.

Іларія Цуркан перемогла у категорії до 63 кілограмів. У фіналі українка здобула перемогу над ізраїльською дзюдоїсткою Ліхи Боарон. Ще одне золото взяв Ігор Цуркан у категорії до 81 кілограма, який у вирішальному поєдинку виграв у Сулеймана Шукурова з Азербайджану.

Гагік Мартіросян у фіналі категорії до 66 кілограмів поступився грузину Тенгізу Хідашелі та виграв срібну медаль.

Ганна Казакова, Магомед Хакімов та Олексій Болдирєв виграли бронзові медалі у категоріях до 78, 81 та 90 кілограмів відповідно.