ОІ-24. Вольова перемога збірної Туреччини над Нідерландами

Всі команди жіночого волейбольного турніру провели по одному матчу

522
0
volleyballworld.com

Сьогодні на Олімпіаді в Парижі відбулися чотири матчі волейбольного турніру серед жінок. У двох із них суперниці з'ясовували стосунки у п'яти партіях.

Так, збірна Туреччини на старті поєдинку групи С з Нідерландами поступалася 0:2, але потім змогла відіграти два сети і на тай-брейку досягла успіху з рахунком 15:13. У складі переможців 30 очок набрала Мелісса Варгас.

Приблизно за таким же сценарієм проходила зустріч групи А команд США та Китаю. Тут американські волейболістки програли дві перші партії, після чого взяли третій та четвертий сет. Але на відміну від туркень, збірна США не змогла дотиснути своїх опоненток, зазнавши поразки у вирішальній партії 13:15. У китаянок слід виділити Юнг Лі - 26 очок, а у американок 29 очок принесла своїй команді діагональна Андреа Дрюс.

Два інші матчі завершилися перемогами з великим рахунком збірних Бразилії та Сербії. Південноамериканські волейболістки у групі В розгромили Кенію 3:0, а діючі чемпіонки світу сербки в групі А виграли у господарок майданчика француженок теж в трьох сетах.

Олімпійські ігри | 30 липня 2024, 00:12 20

Еліна у трьох сетах здолала Джессіку Пегулу у 2-му раунді Олімпійських ігор у Парижі

Німеччина та Італія розпочали олімпійський турнір перемогами
Волейбол | 27 липня 2024, 16:19 0

Німецькі волейболісти у п'ятисетовому матчі виграли у Японії, а Італія здолала Бразилію 3:1