Філіма прокоментував рішення Калініної знятися з Олімпіади-2024 у Парижі
Михайло підтримав Ангеліну, яка відмовилася від участі через проблеми зі здоров'ям
![Філіма прокоментував рішення Калініної знятися з Олімпіади-2024 у Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/orig_696071.jpg)
Капітан збірної України з тенісу на Кубку Біллі Джин Кінг Михайло Філіма прокоментував рішення української тенісистки Ангеліни Калініної відмовитись від участі на Олімпійських іграх 2024 у Парижі:
– Нічого такого, просто так склалося. Вона вчора була єдиною, хто мав перший запуск, і, на жаль, організатори, судді – це без якихось там претензій – просто не відтерміновували матчі надовго, а кожен раз на годину, на годину, на годину. І я бачив, що багато гравців мучилися. Тобто, ти не розумієш – тобі треба починати розминку чи не треба.
У неї була якась розминка під дахом, але все ж таки була вологість, прохолода. Я думаю, що це все вплинуло. Можливо, так само нервова система.
Я вже не пам'ятаю, наприклад, з 10-ї години ранку до 6-ї ми постійно були тут і постійно очікували годину за годиною, що можеш вийти, можеш не вийти, можеш вийти, можеш не вийти.
Я думаю, це разом так склалося, що вона захворіла. І температура, і нема сил. І на жаль, не готова сьогодні вийти.
– Вона давала коментар для НОК України. Там було таке формулювання, яке викликало, скажемо так, критику. Можливо, бачили вже? Пішли коментарі, пости, що люди якось трошки розчаровані цим рішенням.
– Я не бачив. Можете мені сказати, які там були коментарі?
– Розчаровані з приводу того, що, наприклад, якби вона взагалі не приїхала на Олімпіаду, то її місце могли віддати Лесі Цуренко – можливо, вона б там виступила.
– Ви ж розумієте, це ніхто заздалегідь не знає. Кожен міг потрапити в таку ситуацію. Вона ж не спеціально захворіла. Вчора ж вона була готова грати.
– Можливо, людей здивувало формулювання, що причина недостатньо серйозна для зняття,
– Можливо, вони мають рацію, можливо, не мають рації. Ми всі знаємо, що критикувати ми всі дуже вдало вміємо, і можемо критикувати все, що відбувається навколо. Я можу так само багато чого критикувати, але ж я не буду.
Мені журналісти багато разів телефонують стосовно якихось питань. Коли я не всередині команди, я кожен раз не даю ніяких коментарів і критик, 100 відсотків. Коли ти будеш всередині команди і знаєш, що було впродовж дня до того, як гравець почуває себе – то це вже інше, – сказав Філіма.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Костюк здолала сенсаційну чвертьфіналістку Вімблдона на дебютній Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696074.jpg)
![Костюк здолала сенсаційну чвертьфіналістку Вімблдона на дебютній Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696074.jpg)
Марта дебютувала на Олімпійських іграх з перемоги над Лулу Сан у 1/32 фіналу
![Несподівано! Форвард збірної України стане гравцем переможця єврокубка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696111.jpg)
![Несподівано! Форвард збірної України стане гравцем переможця єврокубка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696111.jpg)
Роман Яремчук за крок від трансферу до грецького Олімпіакоса, контракт уже погоджений
![Українська тенісистка знялася з Олімпіади в Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696025.jpg)
![ФЕДОРЧУК: «Порадив би Скрипнику взяти паузу в тренерській кар'єрі»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696108.jpg)
![ОІ-2024. Футболістки Японії шокували Бразилію, Австралія забила 6 голів](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696139.jpg)
![ОІ-2024. Футболістки Японії шокували Бразилію, Австралія забила 6 голів](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696139.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/23/thumb_364779.jpg)
![aleks8-48](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/23/thumb_364779.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/185/thumb_477156.jpg)
![MIRRA](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/185/thumb_477156.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/36/thumb_367208.jpg)
![ALKOSruLKA](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/36/thumb_367208.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/36/thumb_367208.jpg)
![ALKOSruLKA](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/36/thumb_367208.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/23/thumb_364654.jpg)
![Михайло Дончик](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/23/thumb_364654.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/193/thumb_358759.jpg)
![adidas777](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/193/thumb_358759.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/36/thumb_367208.jpg)
![ALKOSruLKA](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/36/thumb_367208.jpg)