|
835
0

ФІФА відхилила скаргу Аргентини після матчу з Марокко на Олімпійських іграх

24 липня аргентинська команда поступилася суперникам на старті турніру з рахунком 1:2

ФІФА відхилила протест Аргентини щодо матчу з Марокко на Олімпійських іграх.

Цю інформацію підтвердив президент Аргентинської футбольної асоціації. Наразі в асоціації розглядають можливість подання апеляції.

У стартовому матчі групового етапу олімпійського футбольного турніру аргентинці програли марокканцям з рахунком 1:2.

На 106-й хвилині зустрічі збірна Аргентини забила гол, зрівнявши рахунок, проте суддя Гленн Нюберг вирішив переглянути відеоповтор через підозру на офсайд. У цей момент на стадіоні «Жоффруа-Гішар» в Сент-Етьєні почалися заворушення серед уболівальників. Арбітр вивів команди з поля, а глядачів попросили покинути арену.

Перерва в грі тривала близько 2 годин. Після відновлення матч продовжувався ще кілька хвилин, причому гол аргентинської команди було анульовано.