Гравець Миная: «Нас не хочуть бачити в УПЛ. Усілякі турніри вигадують»
Кисіль оцінив вихід команди у фінал плей-оф
![Гравець Миная: «Нас не хочуть бачити в УПЛ. Усілякі турніри вигадують»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/orig_695749.jpg)
Захисник «Миная» Ярослав Кисіль поділився враженнями від перемоги у серії пенальті у матчі півфіналу турніру чотирьох проти «Епіцентру» за можливість замінити «Дніпро-1» в УПЛ.
«Радію, що забив вирішальний пенальті і вивів команду у фінал. Продовжуватимемо робити свою роботу, незважаючи на те, що нашу команду не дуже хочуть бачити в УПЛ. Вигадують усілякі турніри...».
«Але у фіналі ми битимемося за наш закарпатський футбол і нашого президента. Він дуже нервував, коли почув це рішення про турнір. «Минай» боротиметься до кінця», – сказав Кисіль.
Команда у фіналі 30 липня зіграє проти «Лівого берега».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Своє треба забивати. Україна U-19 не впоралась із Францією](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/middle_695570.jpg)
![Своє треба забивати. Україна U-19 не впоралась із Францією](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/small_695570.jpg)
Команда Михайленка зупинилась на півфіналі чемпіонату Європи-2024
![Скрипник подав у відставку з посади тренера Металіста 1925](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/middle_695722.jpg)
![Скрипник подав у відставку з посади тренера Металіста 1925](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/small_695722.jpg)
Команда не використала шанс залишитися в УПЛ
![Реал націлився на мегатрансфер головного фаворита на Золотий м'яч 2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/slider_695458.jpg)
![Оприлюднено рейтинг найдорожчих гравців світу. У топ-100 немає українців](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/slider_695754.jpg)
![Усик зізнався, хто з британських бійців дав йому найважчий і найлегший бій](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/slider_695495.jpg)
по спортивному принципу, а теперь не довольны "турнирами" )))
Не хочуть і все..