Епіцентр – Минай – 3:3 (пен. 3:5) Неймовірна драма! Відео голів та огляд

Дивіться відеоогляд матчу 1/2 фіналу Турніру чотирьох за право зіграти в УПЛ

1886
5
УПЛ

26 липня відбувся матч 1/2 фіналу Турніру чотирьох між командами Епіцентр (Кам'янець-Подільський) та Минай.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Поєдинок відбувся на стадіоні «Авангард» у Рівному. Основний час гри завершився з рахунком 3:3. У серії пенальті точнішим виявився Минай – 5:3.

У фіналі Турніру чотирьох за право зіграти в УПЛ 2024/25 Минай зіграє проти Лівого Берега, який раніше здолав Металіст 1925 також у серії 11-метрових.

Турнір чотирьох за право зіграти в УПЛ. 1/2 фіналу

Рівне, 26 липня

Епіцентр – Минай – 3:3 (пен. 3:5)

Голи: Миронюк, 12, Бендера, 66, Кравчук, 77 – Вакула, 19, Пріхна, 57, Ременяк, 87

Вилучення: Миронюк, 85