Спортивний директор Руха пояснив, для чого клуб орендував Семотюка
Володимир Лапіцький розглядає додаткові варіанти підсилення команди
![Спортивний директор Руха пояснив, для чого клуб орендував Семотюка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/orig_695638.jpg)
Спортивний директор львівського «Руха» Володимир Лапіцький прокоментував підписання півзахисника «Кривбаса» Владислава Семотюка:
«Владислав Семотюк добре проявив себе в УПЛ у складі «Кривбаса» та «Миная». Ми також знали про нього ще у часи його виступів за «Прикарпаття» у Першій лізі. Це дуже хороший футболіст.
«Рух» взяв Владислава в оренду, адже клубу потрібна якісна конкуренція на всіх позиціях, а у випадку із Семотюком – у центрі поля. Протягом сезону не можна виключати фактори травм, викликів гравців у національні та молодіжні збірні, тому нам потрібне було підсилення, щоб розширити обойму команди. Тоді як Владислав це саме той футболіст, якого ми шукали у центр поля. Сподіваємось, що Семотюку вдасться проявити себе у «Русі» в усій красі і він допоможе команді здобувати позитивний результат. Зараз все залежить від нього: якщо він добре себе зарекомендує, то ми задумаємось про підписання повноцінного контракту та трансфер гравця.
Це не перше наше підсилення цього літа і вже видно, як чудово вписався в ігровий малюнок команди Ігор Краснопір. Його голи у матчах проти «Вереса», «Кечкемета» та «Штурму» яскраво це демонструють. Ігор чудово працює на тренуваннях і помітно, як він викладається в підготовчому процесі. Колектив добре його прийняв і Краснопір швидко адаптувався у команді. Він швидко порозумівся з партнерами, персоналом і всі відзначають його скромність та вихованість – таким гравцям завжди раді у «Русі».
Ми розглядаємо ще різні можливості підсилення команди. Наш селекційний відділ на чолі з Олегом Гарасом активно переглядає футболістів різних профайлів і надає звіти тренерському штабу та керівництву клубу. Втім зазначу, що ми не будемо брати аби-кого, а підсилюватимемось лише якісними футболістами. У «Руху» є велика кількість власних талановитих вихованців і перспективної молоді. Віталій Пономарьов регулярно дає можливість проявити себе у першій команді гравцям з «Руху-2», команди U-19 та іншим вихованцям клубної Академії. Перед початком нового сезону хлопці мають змогу показати себе і довести, що вони заслуговують на ігровий час у чемпіонаті України».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![ШЕВЧЕНКО: «Збірна U-19 виконала всі завдання, які перед нею стояли»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/middle_695648.jpg)
![ШЕВЧЕНКО: «Збірна U-19 виконала всі завдання, які перед нею стояли»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/small_695648.jpg)
Президент УАФ – про виступ команди Дмитра Михайленка на чемпіонаті Європи
![Українські тенісистки дізналися перших суперниць на Олімпіаді в Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/middle_695460.jpg)
![Українські тенісистки дізналися перших суперниць на Олімпіаді в Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/small_695460.jpg)
Матчі першого раунду в обох розрядах відбудуться 27 і 28 липня
![На ОІ-2024 встановлено перший світовий рекорд](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/slider_695493.jpg)
![ОФІЦІЙНО. Названі прапороносці України у церемонії відкриття Олімпіади 2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/slider_695562.jpg)
![ОФІЦІЙНО. Названі прапороносці України у церемонії відкриття Олімпіади 2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/small_695562.jpg)
![«Хлопці плакали». Тренер України оцінив поразку в півфіналі Євро-2024 U-19](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/slider_695626.jpg)
![«Хлопці плакали». Тренер України оцінив поразку в півфіналі Євро-2024 U-19](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/small_695626.jpg)