Олег ШЕЛАЄВ: «Із замінами Ротань теж не вгадав»
Колишній півзахисник збірної України – про невдалий старт українців на Олімпіаді
![Олег ШЕЛАЄВ: «Із замінами Ротань теж не вгадав»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/orig_695463.jpg)
Колишній гравець національної збірної України Олег Шелаєв ексклюзивно для Sport.ua розповів, що не дозволило олімпійській збірній України уникнути поразки – 1:2 від футболістів Іраку на старті групового турніру Ігор-2024 в Франції:
– Несподіваний підсумок. Вчора були два різні тайми. В першому мені сподобалося, як діяли підопічні Руслана Ротаня. Єдине, що не вдалося,так це забити, хоча гольові моменти були.
Коли ж майже відразу після перерви вони вийшли вперед, то, на жаль, дуже швидко пропустили й суперник оговтався. Далі були гойдалки, нашим уже бракувало злагодженості в діях, чим й скористався опонент. Доводиться констатувати, що тренерський штаб українців десь не вгадав із замінами.
Після цієї неочікуваної невдачі й поразки фаворита групи – аргентинців від марокканців, боротьба за вихід до наступного раунду загострилася. В наступному турі українцям треба обов'язково перемагати марокканців. Інакше підопічні Руслана Ротаня можуть виявитися на цьому футбольному святі в Франції чужими.
Раніше ми розповідали про 10 футболістів, на яких варто звернути увагу на Олімпіаді-2024.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Побачити Париж і… не впізнати, або Розмови за кавою](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/middle_695526.jpg)
![Побачити Париж і… не впізнати, або Розмови за кавою](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/small_695526.jpg)
Репортаж кореспондента Sport.ua зі столиці Франції, де завтра відбудеться відкриття Олімпіади
![Невдалий дебют. Полісся у Любляні програло Олімпії](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/middle_695545.jpg)
![Невдалий дебют. Полісся у Любляні програло Олімпії](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/small_695545.jpg)
Житомирська команда поразкою дебютувала на євроарені
![Зінченко зізнався, чому вирішив відкрити ресторан у Києві](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/slider_695416.jpg)
![Українські тенісистки дізналися перших суперниць на Олімпіаді в Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/slider_695460.jpg)
![Українські тенісистки дізналися перших суперниць на Олімпіаді в Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/small_695460.jpg)
![ФОТО. Це пенальті? Оприлюднено чіткий кадр поштовху Таловєрова на Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/slider_695422.jpg)
![ФОТО. Це пенальті? Оприлюднено чіткий кадр поштовху Таловєрова на Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/small_695422.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![an52](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/76/thumb_375242.jpg)
![Illusion Magical](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/76/thumb_375242.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![Likarua](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)