Максим ХЛАНЬ: «Суддівські рішення на Олімпіаді дуже незрозумілі»
Півзахисник олімпійської збірної України прокоментував поразку від Іраку
![Максим ХЛАНЬ: «Суддівські рішення на Олімпіаді дуже незрозумілі»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/orig_695454.jpg)
Півзахисник олімпійської збірної України Максим Хлань прокоментував поразку в матчі 1-го туру групового етапу Ігор-2024 проти Іраку (1:2):
«Бувають ігри, де потрібне везіння. Тяжкі ігри потрібно подолати терпінням та очікуванням на свої моменти. Але деколи суддя втручається у гру, коли це не потрібно. То пенальті безглуздий. Треба розуміти, що це дуже вплинуло у психологічному стані, ментальному. Вважаю, що це було некваліфіковане рішення, яке в першу чергу було важко прийняти, це пенальті. І в нас не пішла гра.
Але ми робили все, що могли. Намагалися атакувати. Десь нам не щастило, не було фарту, але потрібно сконцентруватися вже на наступній грі та відкинути всі негативні думки та продовжувати далі.
Ми бачили, що через 2 години скасували гол Аргентини. Суддівські рішення на Олімпіаді дуже незрозумілі. Тим більше, наш випадок, коли реально не було фолу. Мінімальний контакт. Це контактний вид спорту, такий дотик може бути, це припустимо. Тому це було неправильне рішення не на нашу користь».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Українські тенісистки дізналися перших суперниць на Олімпіаді в Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/middle_695460.jpg)
![Українські тенісистки дізналися перших суперниць на Олімпіаді в Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/small_695460.jpg)
Матчі першого раунду в обох розрядах відбудуться 27 і 28 липня
![ФОТО. Це пенальті? Оприлюднено чіткий кадр поштовху Таловєрова на Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/middle_695422.jpg)
![ФОТО. Це пенальті? Оприлюднено чіткий кадр поштовху Таловєрова на Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/small_695422.jpg)
24 липня олімпійська українська збірна поступилася Іраку U-23 на старті турніру 1:2
![ШАРАН: «Може в Судані так судять... Як можна ставити такий пенальті?»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/slider_695494.jpg)
![ШАРАН: «Може в Судані так судять... Як можна ставити такий пенальті?»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/small_695494.jpg)
![Усик зізнався, хто з британських бійців дав йому найважчий і найлегший бій](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/slider_695495.jpg)
![КУЧЕР: «У матчі з Іраком українці припустилися багато помилок в обороні»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/slider_695528.jpg)
Тобто зіграти хоча би в нічию з Іраком ... вам завадив суддя, який додав 12 хв до основного часу?
Якихось інфантильних підлітків повіз Ротань на Олімпіаду.
Дорослі люди дивляться в першу чергу на себе в дзеркало і там чесно шукають причину своїх проблем.