Бічна хвиля. Веслувальники Ковальов та Хмара провели тренування до ОІ
Українські спортсмени розповіли про перші дні перебування у Парижі
![Бічна хвиля. Веслувальники Ковальов та Хмара провели тренування до ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/orig_695409.jpg)
Українські веслувальники Станіслав Ковальов та Ігор Хмара розповіли про перші дні перебування в Олімпійському селищі.
Одними з перших до Олімпійського селища Парижа прибули представники академічного веслування – екіпаж двійки парної легкої ваги Станіслав Ковальов та Ігор Хмара.
Спортсмени, для яких це вже другі Олімпійські ігри в кар'єрі, вже встигли освоїтися у Олімпійському селищі та провести перші тренування на веслувальному каналі. Станіслав Ковальов та Ігор Хмара поділилися своїми враженнями від перебування у Парижі:
«Наразі продовжуємо освоюватися в селищі та на місці проведення змагань. У нас були невеличкі проблеми з доїздом до каналу, адже водії поки що недосконало знають всі маршрути. Тож потрібно гарно планувати логістику, щоб вчасно потрапити на локацію.
Сам канал дуже гарний, олімпійський, побудований за всіма стандартами. У порівнянні з Токіо паризький канал кращий, але також є бокова хвиля, і тут як пощастить – можна попасти у вдалу і тиху погоду, а можна у вітряну. Тоді все буде залежати від жеребкування і номера доріжки.
Звісно мандраж перед стартом є, все таки це ж Олімпійські ігри! Але ми знаємо усіх своїх суперників. Також ми вже розуміємо, що це за змагання, який їх рівень, адже маємо досвід Токіо-2020. Тому ми більш впевнені у власних силах та знаємо, що робити.
26 липня плануємо піти на відкриття Олімпійських ігор. Так сталося, що у Токіо в нас були змагання у перший день після відкриття, а зараз - на другий. Тож є запас часу, щоб відновитися і провести повноцінне тренування».
Перший заїзд Станіслав Ковальов та Ігор Хмара проведуть у неділю, 28 липня.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Ірак U-23 – Україна U-23. Прогноз і анонс на матч Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/middle_695250.jpg)
![Ірак U-23 – Україна U-23. Прогноз і анонс на матч Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/small_695250.jpg)
Найважче – зробити перший крок
![Максим ТАЛОВЄРОВ: Пенальті? Може, я й підштовхнув його, але він 100% пірнав](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/middle_695382.jpg)
![Максим ТАЛОВЄРОВ: Пенальті? Може, я й підштовхнув його, але він 100% пірнав](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/small_695382.jpg)
Захисник олімпійської збірної України прокоментував рішення рефері у матчі з Іраком
![«Переможе нокаутом». Богачук зробив прогноз на реванш Усик – Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/slider_695282.jpg)
![Названо 25 найкращих футболістів XXI століття. Хто найкращий?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/slider_695260.jpg)
![ОФІЦІЙНО. Бубка переобраний членом МОК на 8-річний термін](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/slider_695394.jpg)