Перед Минаєм поставлене завдання – виграти турнір чотирьох за путівку в УПЛ
У Рівне на перший матч закарпатська команда вирушить вранці 25 липня
![Перед Минаєм поставлене завдання – виграти турнір чотирьох за путівку в УПЛ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/orig_695389.jpg)
Як стало відомо Sport.ua, після довгих і важких роздумів керівництво «Миная» нарешті ухвалило рішення щодо подальших дій клубу.
Отримавши напередодні офіційний лист із УПЛ, у якому йдеться про ситуацію із визначенням заміни «Дніпру-1», керівництво закарпатської команди все ж погодилося взяти участь у турнірі чотирьох.
У цьому міні-змаганні, де крім «Миная» зіграють «Металіст 1925», «Лівий Берег» та «Епіцентр», перший матч команда Желько Любеновича має зіграти 26 липня. Її суперником у цей день стане кам'янець-подільський «Епіцентр», гра відбудеться у Рівному на стадіоні «Авангард».
Провідний гравець «Миная» Артур Ременяк ексклюзивно для Sport.ua розповів про майбутні протистояння в турнірі чотирьох за путівку до УПЛ:
«Перед вечірнім тренуванням з командою зустрівся президент клубу Валерій Пересоляк й сказав, що «Минай» візьме участь в цьому додатковому турнірі. Перед нами поставлене завдання завоювати перше місце.
Зараз важливо, аби команда підійшла до першого поєдинку з «Епіцентром» психологічно загартованою. Адже тривалий час всі твердили, що «Минай» у випадку фінансових проблем дніпрян збереже прописку в еліті, а потім дещо неочікувано виник цей турнір.
Але рішення прийнято, й «Минаю» нічого не залишається, як доводити на футбольному полі право виступати в УПЛ. Попереду два фінали. Сподіваюся, що вони для нас будуть успішними».
На перший поєдинок до Рівного із Миная до Рівного закарпатська команда у складі 19 футболістів вирушить вранці 25 липня автобусом. Планується, що відстань у 478 кілометрів «Минай» подолає до обіду, після чого команда зосередиться на підготовці до гри з колективом із Хмельниччини.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Ось це поворот. Довбик може перейти не в Атлетіко, а в інший клуб](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/middle_695316.jpg)
![Ось це поворот. Довбик може перейти не в Атлетіко, а в інший клуб](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/small_695316.jpg)
Український форвард не полетів до Мадрида
![Футбол на Олімпіадах. Українське підґрунтя, єврозасуха і всі чемпіони](https://pic.sport.ua/images/news/0/13/133/middle_546696.jpg)
![Футбол на Олімпіадах. Українське підґрунтя, єврозасуха і всі чемпіони](https://pic.sport.ua/images/news/0/13/133/small_546696.jpg)
Оглядач Sport.ua згадує, як відбувалися футбольні турніри на Олімпійських іграх
![Франція з Анрі розгромила США. Підсумки дня футбольного турніру ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/slider_695388.jpg)
![Франція з Анрі розгромила США. Підсумки дня футбольного турніру ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/small_695388.jpg)
![Аргентина забила на 90+16? Яскравий старт олімпійського футбольного турніру](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/slider_695329.jpg)
![Аргентина забила на 90+16? Яскравий старт олімпійського футбольного турніру](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/small_695329.jpg)
![Ірак U-23 – Україна U-23. Прогноз і анонс на матч Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/slider_695250.jpg)
![Ірак U-23 – Україна U-23. Прогноз і анонс на матч Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/small_695250.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/181/thumb_356370.png)
![Barsa](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/181/thumb_356370.png)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![nivavn](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/5/9/thumb_201855.jpg)
![icebeer](https://pic.sport.ua/images/users/0/5/9/thumb_201855.jpg)