Любенович розповів, чи допоможе Минаю Вакула в турнірі чотирьох
У закарпатського клубу важка кадрова ситуація
![Любенович розповів, чи допоможе Минаю Вакула в турнірі чотирьох](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/75/orig_695104.jpg)
Головний тренер «Миная» Желько Любенович прокоментував кадрову ситуацію в клубі напередодні матчів «турніру чотирьох».
– Багато футболістів покинуло «Минай»: Кемкін, Корнійчук, Вітенчук, Петько в інших командах. Є в клубу пропозиції на Вакулу і Корабліна. Прийшли до нас офіційно поки лише Пріхна, Дворовенко, Шалфєєв. П’ять тижнів передсезонки минуло. Ми не встигли ще награти оптимальний склад, тому що не знаємо, в якій лізі «Минай» буде грати.
– На Вакулу і Корабліна надійшли пропозиції з УПЛ?
– Не можу відповісти, поки офіційний папір не прийде в клуб. Дуже цікавими стали обидва ці гравці.
– Хлопці будуть готові допомогти команді в «турнірі чотирьох»?
– Можливо, ми встигнемо з ними зіграти, якщо керівництво ухвалить рішення брати участь у турнірі. Я в них не сумніваюся. Будемо додатково говорити з клубами, які цікавляться Владом і Тимуром, щоб їм дали можливість зіграти за «Минай» у «турнірі чотирьох». У нас є багато футболістів у списках, які хочуть грати за «Минай» в УПЛ і Першій лізі, але через невизначеність ми не можемо їх запрошувати. Зараз ще тиждень пройде, поки ми зіграємо цей турнір, а чемпіонат стартує зовсім скоро. Потрібно потім думати про логістику першого туру. Такого цирку в Україні ніколи не було! Я вже 16 років тут, але такого цирку ще не бачив. Нехай краще ставлять команди, які хочуть бачити в УПЛ, ніж знущатися з «Минаю».
Раніше Желько Любенович оцінив жеребкування та організацію «турніру чотирьох».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Україна – Італія – 3:2. Вийшли до півфіналу Євро-2024! Відео голів та огляд](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/74/middle_694866.jpg)
![Україна – Італія – 3:2. Вийшли до півфіналу Євро-2024! Відео голів та огляд](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/74/small_694866.jpg)
Дивіться відеоогляд поєдинку 3-го туру Євро-2024 U-19
![ФОТО. Мудрик змінив імідж напередодні початку сезону](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/75/middle_695041.jpg)
![ФОТО. Мудрик змінив імідж напередодні початку сезону](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/75/small_695041.jpg)
Свою нову зачіску український футболіст опублікував в Інстаграм
![Ворскла хоче знести свій стадіон у Полтаві](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/75/slider_695086.jpg)
![На Олімпіаді виступить китаянка з дуже незвичним ім'ям](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/75/slider_695067.jpg)
![Відхід Довбика з Жирони – неминучий. Відомо, куди каталонці його продадуть](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/75/slider_695102.jpg)
![Відхід Довбика з Жирони – неминучий. Відомо, куди каталонці його продадуть](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/75/small_695102.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/10/172/thumb_434534.gif)
![🔱Avtoigor🔱](https://pic.sport.ua/images/users/0/10/172/thumb_434534.gif)
![](/images/smiles/tired.png)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![Xvalenok03](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/82/thumb_376523.jpg)
![Олексій Коваль](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/82/thumb_376523.jpg)